Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Atsiskaitymų už darbą apskaita Alytaus miesto savivaldybėje

Atsiskaitymų už darbą apskaita Alytaus miesto savivaldybėje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Literatūros apžvalga. Alytaus miesto savivaldybės apibūdinimas. Administracijos struktūra. Atsiskaitymų už darbą apskaita Alytaus miesto savivaldybėje. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Darbas – tikslinga žmogaus veikla. Dirbdamas žmogus išreiškia save, realizuoja savo siekius, sukuria pajamų šaltinį pragyvenimui. Tai vienas iš svarbiausiųjų veiksnių, sąlygojančių dirbančiųjų materialinį suinteresuotumą kuo geriau atlikti savo funkcijas.
Teisingai organizuota darbo bei atsiskaitymų už darbą apskaita padeda stiprinti darbo drausmę, kontroliuoti darbo užmokesčiui skirtų lėšų panaudojimą.
Darbo ir atsiskaitymų už darbą apskaitai Alytaus miesto savivaldybės administracijoje keliami šie uždaviniai:
Teisingai apskaičiuoti kiekvieno dirbančiojo uždarbį ir laiku atsiskaityti su jais už darbą;
Kontroliuoti, kaip naudojamas darbo užmokesčio fondas;
Laiku sudaryti nustatytą buhalterinę ir statistinę darbo ir darbo užmokesčio atskaitomybę.
Atsiskaitymų už darbą apskaita visuomet yra aktuali tema, kadangi kiekviena įmonė, įstaiga ar organizacija įstatymais įpareigota samdyti mažiausiai du darbuotojus - vadovą ir vyriausiąjį buhalterį. Be to, kiekvienais metais išleidžiama naujų įstatymų, nutarimų, jų pakeitimų kuriuos nuolat reikia sekti. Ypač daug pakeitimų teisės aktuose, reglamentuojančiuose darbą ir atsiskaitymus už darbą, įsigaliojo nuo 2003-01-01. Vienas iš šio darbo uždavinių ir yra apžvelgti teisės aktus bei jų pakeitimus, kiek tai susiję su darbu ir atsikaitymais už darbą Alytaus miesto savivaldybės administracijoje, taip pat - išnagrinėti atsiskaitymų už darbą apskaitą šioje institucijoje, išsiaiškinti pagrindines šio apskaitos baro problemas.
Darbo tikslas – išnagrinėjus teisės aktus, reglamentuojančius Alytaus miesto savivaldybės administracijos darbą ir atsiskaitymų už darbą apskaitą, pateikti atitinkamas išvadas bei pasiūlymus.
Šio darbo objektas – atsiskaitymų už darbą apskaita Alytaus miesto savivaldybės administracijoje. Tyrimo metodai – monografinis, palyginimo, analizės ir sintezės, grafinio vaizdavimo ir loginis metodas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-05-30
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai17
Dydis38.63 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Atsiskaitymu uz darba apskaita Alytaus miesto savivaldybeje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą