Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Verslo apskaitos standartai (2)

Verslo apskaitos standartai (2)

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Visi verslo apskaitos standartai: Finansinė atskaitomybė, Balansas, Pelno (nuostolių) ataskaita, Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita, Pinigų srautų ataskaita, Aiškinamasis raštas, Apskaitos politikos, apskaitinių įvertinimų keitimas ir klaidų taisymas, Nuosavas kapitalas, Atsargos, Pardavimo pajamos, Pardavimo savikaina ir veiklos sąnaudos, Ilgalaikis materialus turtas, Nematerialus turtas, Verslo jungimai, Investicijos į asocijuotas įmones, Konsoliduota finansinė atskaitomybė ir investicijos į dukterines įmones, Biologinis turtas, Atidėjimai, neapibrėžtieji įsipareigojimai ir turtas bei po balansiniai įvykiai, Finansinis turtas ir finansiniai įsipareigojimai, Nuoma, lizingas (finansinė nuoma) ir panauda, Dotacijos ir subsidijos, Užsienio valiutos kurso pakeitimas, Turto nuvertėjimas, Pelno mokestis, Statybos ir kitos ilgalaikės sutartys. Išvados.

Ištrauka

Verslo apskaitos standartai- tai toks apskaitos dokumentų rinkinys, kuris išaiškina visų atskaitomybių rengimo tvarką. Šie standartai yra labai aktualūs, kadangi, remiantis LR buhalterinės apskaitos įstatymo 3 straipsnio nuostatomis, ribotos civilinės atsakomybės juridiniai asmenys, savo veikla siekiantys pelno, tvarkydami apskaitą turi vadovautis Verslo apskaitos standartais. Neribotos civilinės atsakomybės juridiniai asmenys, tvarkydami apskaitą, vadovaujasi Verslo apskaitos standartais tuo atveju, kai savo nuožiūra nusprendžia sudaryti finansinę atskaitomybę arba Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymas įpareigoja ją sudaryti.
Šio darbo tyrimo metodai- palyginamoji literatūros šaltinių analizė. Bus įvertinta Verslo apskaitos standartų nauda bei reikalingumas.
Šio darbo tikslas yra atskleisti ir parengti visą informaciją apie Verslo apskaitos standartus. Suprasti jų esmę, bei perteikti ją šiame darbe.
Šiems tikslams pasiekti bus naudojami tokie uždaviniai:
• išanalizuoti visą randamą literatūrą apie Verslo apskaitos standartus;
• palyginti visų literatūros šaltinių informaciją ir į darbą įtraukti tik naujausią informaciją;
• parengti nuoseklų planą darbui atlikti;
• kiek galima daugiau pailiustruoti visų Verslo apskaitos standartų dokumentų rengimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-06-02
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis23.8 KB
Autoriusvaida
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo apskaitos standartai (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą