Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Atsiskaitymų už darbą organizavimas kompiuterizuotoje darbo užmokesčio apskaitoje

Atsiskaitymų už darbą organizavimas kompiuterizuotoje darbo užmokesčio apskaitoje

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Informacijos prasmė ir reikalingumas apskaitoje. Informacijos savybės. Atsiskaitymų už darbą organizavimas kompiuterizuotoje darbo užmokesčio apskaitoje. Apmokėjimo už darbą organizavimas. Atsiskaitymų už darbą organizavimas BONUS apskaitos programa. Išvados.

Ištrauka

Sunku tiksliai pasakyti, kada atsirado darbas. Manoma, jog veikla, kurią galima pavadinti darbu, atsirado, kai žmonės išmoko prisitaikyti prie gamtos ir pradėjo jos elementus taikyti savo reikmėms. Iš pradžių už darbą buvo mokama natūra, t. y. tais pačiais produktais, vėliau -visuotinai pripažintomis mainų prekėmis, o dar vė¬liau - pinigais. Tada ir atsirado darbo apmokėjimo problema. Atsiskaitymas už darbą, kaip ir pats darbas, nuolat tobulinami. Taigi šiuo metu beveik visose Lietuvos įmonėse taikoma kompiuterizuota darbo užmokesčio apskaita, kuri labai pagreitina darbo užmokesčio apskaitos tvarkymą.
Šiandien, kai visuomenė gyvena informatikos am¬žiuje, sunku įsivaizduoti modernią įmonę, kurioje dar¬bo užmokestis skaičiuojamas rankiniu būdu. Lietuvos programinių priemonių rinkoje yra siūloma labai įvairi darbo užmokesčio skaičiavimo programinė įranga. Vie¬nos programinės priemonės yra daugiau funkcionales¬nės, kitos mažiau. Vienos yra skirtos skaičiuoti mažų įmonių darbo užmokestį, kitos - didesnių.
Lietuvos verslui kompiuterių ir programinės įrangos rinkoje siūloma gana daug įvairių produktų, sukurtų Lietuvoje, kuriuose yra darbo užmokesčio modulis. Galimą paminėti, tokius lietuviškų paketų darbo užmokesčio modulius, kaip "Bonus", "Balansas", "Alga2000", "Pragma", "Stekas", "Tėkmė", "DU000", "compsoft" ir kiti.
Ši mano pasirinkta tema yra aktuali kiekvienam dirbančiam žmogui nepriklausomai nuo to ar mes dirbame buhalterijoje ar ne, nes mes visi domimės, kaip bus apskaičiuojamas mūsų darbo užmokestis, kiek uždirbsim. Darbo apmokėjimo vaidmuo svarbus ne tik motyvuojant darbuotojus dirbti efektyviai ir kokybiškai, bet ir palaikant teigiamą atmosferą darbo grupėse, skatinant sutelktam komandiniam darbui ir savitarpio pagalbai.
Referato tikslas išaiškinti informacijos svarba apskaitoje, ir atsiskaitymų už darbą organizavimą kompiuterizuotoje darbo užmokesčio apskaitoje.
Mano referato tyrimo objektas Atsiskaitymų už darbą organizavimas kompiuterizuotoje darbo užmokesčio apskaitoje.
Referatas parašytas panaudojus periodinę literatūra ir interneto svetaines. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-04
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai11
Dydis326.6 KB
AutoriusErika
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Atsiskaitymu uz darba organizavimas kompiuterizuotoje darbo uzmokescio apskaitoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 21 puslapis 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą