Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaitos duomenų parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti

Apskaitos duomenų parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Vidaus audito ir finansinės atskaitomybės ryšys. Įmonės finansinė atskaitomybė. Finansinės atskaitomybės pasirašymas ir tvirtinimas. Finansinės atskaitomybės sudėtis. Finansinės atskaitomybės ataskaitų apibūdinimas. Finansinės atskaitomybės ataskaitų įforminimo bendrieji reikalavimai. Pelno (nuostolio) ataskaita ir jos rodiklių paaiškinimai. Pelno (nuostolio) ataskaitos rodiklių paaiškinimai. Įmonės statusas, veiklos pobūdis ir kiti jos ekonominiai rodikliai. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės išorinės aplinkos analizė. Išorinės aplinkos realizavimas. Aprašomos temos teorinių reikalavimų nagrinėjimas įmonėje. Nuomonė apie aprašomą įmonę. Išvados.

Ištrauka

"Kiekviena įmonė, kuri sudaro finansinę atskaitomybę, laikoma atskiru apskaitos vienetu. Visas įmonės turtas, nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai finansinėje atskaitomybėje išreiškiami pinigais. Įmonė pasirenka tokius apskaitos metodus, kuriais įmonės turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų vertė negali būti nepagrįstai padidinta arba nepagrįstai sumažinta."
Lietuvos Respublikos Įmonių Finansinės Atskaitomybės Įstatymas.
Direktorius, norintis, kad jo sukurta įmonė veiktų kuo ilgiau ir duotų pelno, ypatinga demėsį turi skirti šios įmonės finansinei apskaitai arba finansinei atskaitomybei.
Man rodos, kad iš visų žemiau išvardintų reikalavimų, taikomų finansinės atskaitomybės duomenims, sekantys yra ypatingai svarbūs – tai finansinės atskaitomybės tikslumas ir savalaikiškumas. Remiantis finansinės atskaitomybės dokumentais, tokiais, kaip pelno (nuostolio) ataskaitos, metinės ataskaitos ir kitais, yra atliekamas vidaus auditas įmonėje.
Nuo duomenų, pateiktų finansinės atskaitomybės ataskaitose, tikslumo ir savalaikiškumo priklauso ir atliekamo audito sekmę. Neįmanoma tiksliai įvertinti įmonės padėtį, neturint tikslių duomenų arba remiantis iškreiptais duomenimis.
Apskaitos informacija yra iš patikimo šaltinio gauti ir tinkamai užfiksuoti apskaitos duomenys, kuriuos naudoja savarankiški ūkiniai vienetai- įmonės jų valdymo procese arba kurie potencialiai ateityje gali būti naudingi vadybininkams bei kitiems apskaitos informacijos vartotojams.
Savo darbe nusprendžiau pradėti nuo finansinės atskaitomybės apibrėžimo bei jai keliamų reikalavimų, taip pat pabrėžiau finansinės atskaitomybės svarbą. Pateikiau temai aktualesnius paaiškinimus, esminių sąvokų sampratas. Apibūdinau pasirnktos įmonės statusą, veiklos pobūdį, išnagrinėjau aprašomos temos teorinius bei praktinius reikalavimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-20
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis45.87 KB
AutoriusMindaugas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos duomenu parengimas pelno (nuostolio) ataskaitai sudaryti [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą