Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Prekybos apskaita: UAB "Ginaura"

Prekybos apskaita: UAB "Ginaura"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įmonės apibūdinimas. Pirminiai prekybos apskaitos dokumentai. Prekių priėmimo ir perdavimo įforminimas. Pardavimų – pirkimų sutartys. Sintetinė ir analitinė prekybos apskaita. Pardavimo kaina UAB "Ginaura". Pardavimų skolon ir atsiskaitymų su pirkėjais apskaita. Abejotinų pirkėjų skolų apskaita. Pardavimų už grynuosius pinigus apskaita. Parduotų prekių savikainos apskaičiavimas ir registravimas parduotų prekių savikainos žurnale. Išsimokėtinų pardavimų apskaita. Išvados.

Ištrauka

Uždaroji akcinė bendrovė "Ginaura" įregistruota 1993m. lapkričio mėn. 15d. Panevėžio miesto savivaldybėje (Įmonės kodas 147747857). Įmonė įregistruota adresu: Klaipėdos g. 75, Panevėžys. Įmonės steigėjai yra trys fiziniai asmenys. UAB "Ginaura" yra juridinis asmuo, turintis komercinį - ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą. Bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės. Pagal savo prievoles atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako tik ta suma, kurią privalo įmokėti už akcijas. Įmonės steigėjai įregistravę įmonę gavo įmonės įregistravimo pažymėjimą, kuris liudija apie įmonės įregistravimą, taip pat pridėtinės vertės mokesčio mokėtojo registracijos pažymėjimą. Valstybiniame patentų bare buvo įregistruotas įmonės vardas. Įmonė užsiima sodo reikmenų prekyba.
UAB "Ginaura":
1) užsiima savo įmonės įstatuose numatyta komercine – ūkine veikla Lietuvos Respublikoje;
2) turi sąskaitas Lietuvos Respublikoje įregistruotose bankų įstaigose, taip pat savo antspaudą;
4) perka ar kitokiais būdais įgyja turtą, taip pat jį parduoda, išnuomoja ar kitaip disponuoja;
5) įmonės įstatuose numatytais atvejais sudaro sutartis, prisiima įsipareigojimus, skolina (tik nuosavo kapitalo lėšas) ir skolinasi piniginių lėšų už palūkanas, nustatomas sutartimi;
6) nustato teikiamų paslaugų kainas, įkainius ir tarifus, išskyrus tuos atvejus, kai kainas ir kitus normatyvus reguliuoja valstybė;
UAB "Ginaura" laikosi Lietuvos Respublikos įstatymų ir įmonės įstatų. Bendrovėss turtas apskaitomas buhalteriniame balanse. Bendrovės ūkiniai metai nustatomi nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.
Įmonė savarankiškai nustato savo veiklos apskaitos tvarką, atitinkančią šiuos klausimus reglamentuojančias teisines normas. Apskaita UAB " Ginaura" yra vedama ir rankiniu būdu ir kompiuterio pagalba. Tvarkant apskaitą kompiuterio pagalba įmono naudojais kompiuterizuota buhalterinės apskaitos programa " Centas" .
Bendrovė turi teisę laikyti paslaptyje savo komercinės veiklos informaciją.
Draudžiama reikalauti iš bendrovės kitokios atsiskaitomybės, nei numatyta Lietuvos Respublikos įstatymų.
Be bendrovės narių bendrovės veiklą tikrinti gali tik prokuroras, finansų, teismo ir ikiteisminio tyrimo įstaigos Lietuvos Respublikos įstatymų numatytais atvejais. Jeigu šių įstaigų pareigūnai savo veiksmais pažeidžia bendrovės teises arba trukdo jos normaliai veiklai ir dėl to padaro jai nuostolių, bendrovė turi teisę teismine tvarka reikalauti iš tų įstaigų juos atlyginti.
UAB "Ginaura" yra pasitvirtinusi savo sąskaitų planą, kurį pateikiau 9 priede.


Balanso bei kitų finansinių ataskaitų duomenys naudojami finansini analizei. UAB "Ginaura" rezultatų įvertinimui panaudojau 2001 ir 2003 metų balansą, pelno nuostolio ataskaitą. Pagal jos rezultatus įvertinami įmonės finansiniai rodikliai, nustatomos jų perspektyvos ir būdai, kaip geriau tvarkyti šiuos reikalus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-06
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis28.45 KB
Autoriusruta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc.dr. N. Žaltauskienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prekybos apskaita UAB Ginaura [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc.dr. N. Žaltauskienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą