Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Pastovios informacijos žinynų formavimas, kompiuterizuojant materialinių vertybių apskaitą

Pastovios informacijos žinynų formavimas, kompiuterizuojant materialinių vertybių apskaitą

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Apskaitos ypatybės. Apskaitos automatizavimas. Pastovios informacijos žinynų formavimas, kompiuterizuojant materialinių vertybių apskaitą. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas- surinkti ir apibendrinti informaciją apie pastovios informacijos žinynų formavimą, kompiuterizuojant materialinių vertybių apskaitą.
Šiuo metu tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje vyksta dideli pokyčiai. Kinta technologijos, kinta valdymo metodai. Laisvos rinkos sąlygomis kiekviena įmonė ir organizacija susiduria su konkurencija. Tenka nuolatos kovoti dėl vietos rinkoje, konkuruoti ir stengtis tapti bei išlikti pranašesniu už kitus. Yra daug faktorių, lemiančių organizacijos sėkmę šiuolaikiniame pasaulyje. Vienas iš svarbiausių – informacijų technologijų panaudojimas įmonės veikloje.
Gyvenimas ir rinkos dėsniai privertė įmones kompiuterizuoti apskaitą, o tai leidžia ne tik palengvinti ir paspartinti apskaitos darbuotojų darbą, bet ir padeda iš esmės pagerinti informacijos panaudojimą. Pagal ekonominių rodiklių kiekį, materialinių vertybių apskaita sudaro apie 16-20 % visos įmonės apskaitinės informacijos, todėl įmonės siekia kompiuterizuoti šį apskaitos barą, kad gautų operatyves žinias. Dėl šios priežasties ši tema yra ytin aktuali ir svarbi.
Analizuodama šią tema naudosiu 2001 m. Tarptautinės konferencijos pranešimų medžiagą, žurnalus " Lietuvos ūkis", V. Bružausko knygą " Buhalterinės apskaitos pagrindai" ir kt. leidinius. Vyliuosi, kad ši informacija bus patikima ir leis detaliai išanalizuoti šią temą.

Visose žmonių veiklos srityse dabar labai svarbi informacija, t.y. vienokios ar kitokios žinios. Ji reikalinga įvairiems sprendimams priimti. Ypatingai reikšminga informacija ekonominėje veikloje. Ekonominiams procesams valdyti nepaprastai svarbi yra ekonominė informacija. Didžiausią jos dalį teikia buhalterinė apskaita. Dabartinėje ekonominėje literatūroje ji dažnai vadinama tiesiog apskaita. Apskaita populiariai apibūdinama kaip verslo kalba. Žinia, kiekvienos kalbos tikslas yra perduoti tam tikrą informaciją.
Apskaitos paskirtis – rinkti, registruoti, klasifikuoti, analizuoti ir apibendrinti duomenis, reikalingus atitinkamiems vartotojams. Jos tikslas yra pateikti informaciją vartotojams, atsižvelgiant į jų poreikius. Apskaitą, kaip informacijos sistemą, sudaro įėjimas ( duomenų ), procesas ( duomenų registravimas, klasifikavimas, analizavimas ir pan.) ir išėjimas ( informacijos pateikimas): ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-02-17
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis19.42 KB
Autoriusinga
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pastovios informacijos zinynu formavimas kompiuterizuojant materialiniu vertybiu apskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą