Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Audito atlikimas įmonėje ir jo rezultatai

Audito atlikimas įmonėje ir jo rezultatai

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Audito esmė ir tikslai. Audito rūšys. Audito būtinumas. Apskaita audito procese. Audito atlikimo tvarka. Audito darbo dokumentai. Darbo metodai ir principai. Vilniaus universiteto veiklos pristatymas. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Audito atlikimo tvarka. Audituojamos įstaigos finansinės veiklos rezultatai. Reikšmingos klaidos, dėl kurių universiteto vadovybė turi imtis skubių veiksmų. Klaidos ir pažeidimai, kuriuos universiteto vadovybė turi apsvarstyti. Auditorių pastebėjimai. Išvada.

Ištrauka

Audito atsiradimo pradžia siekia tuos laikus, kai pirmą kartą išsiskyrė interesai tų, kas tiesiogiai valdo įmonę, ir tų kas finansuoja veiklą. Tuo pačiu metu pradėjo atsirasti akcininkų bendrovės, tad auditorius tapo " visuomeniniu kontrolieriumi ", tikrinančiu kompanijos valdybos išorinę atskaitomybę ir atstovaujančiu interesams šalių, kurios suinteresuotos, kad buhalteriniai rodikliai būtų patikimi. Jau 19 amžiuje susiformavo tie skiriamieji bruožai, kurie apibūdina auditorių šiandien.
Lietuvoje buhalterių ir auditorių asociacija įkurta 1990 m. rugsėjo mėn. Auditas yra viena iš šiuolaikinės Lietuvos ekonominės kontrolės sistemos grandžių. Ši grandis yra kūrimosi stadijoje tiek praktinės veiklos, tiek jos reglamentavimo, tiek specialios literatūros požiūrio. Audito Lietuvos Respublikoje nuostatai nustato auditoriaus ir audito įmonės sąvoką, audito atlikimo tvarą, rezultato įforminimą ir atsakomybę
Objektas yra Audito atlikimo tvarka ir esmė.
Įmonės, organizacijos susiduria su finansinės atskaitomybės tikslingumo ir sudetingumo problema. Dėl to įmonės darbas gali būti neproduktyvus. Todėl reikia tikrinti visą įmonių veiklą. Tą darbą atlieka auditas.
Darbo tikslas - išanalizuoti įmonės finansinės veiklos rezultatus.
Pagrindiniai darbo uždaviniai:
Pateikti audito sampratą, jo esmę ir tikslus;
Išnagrineti audito atlikimo tvarką;
Išanalizuoti įmonės finansinės veiklos rezultatus.
Darbe pasinaudota garsių pasaulio ir Lietuvos vadybos autorių leidiniais, surinkta nemažai papildomos informacijos iš elektroninių šaltinių. Taippat ganėtinai daug remtasi studijų metu įgytomis žiniomis.
Profėsinių kompetencijų sąrašas:
1. Gebėti apibendrinti, analizuoti apskaitos duomenis.
2. Žinoti audito organizavimo pagrindines procedūras.
3. Mokėti taikyti finansinės kontrolės metodus ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-02
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis34.78 KB
AutoriusVika
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Audito atlikimas imoneje ir jo rezultatai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą