Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Buhalterinės apskaitos programa "Stekas"

Buhalterinės apskaitos programa "Stekas"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Buhalterinės apskaitos programa "Stekas". Buhalterinės apskaitos programos moduliai. Išvados.

Ištrauka

Stekas – jau 15 metų sėkmingai Lietuvos rinkoje veikianti uždara akcinė bendrovė, kurios veikla apima:
• finansinės ir valdymo apskaitos programų kūrimą;
• diegimą ir priežiūrą;
• prekybą kompiuterine technika ir periferine įranga;
• apmokymo dirbti su programine įranga paslaugas.
Parengta didelių galimybių buhalterinės apskaitos programa "STEKAS – apskaita", kuria naudojasi virš 1000 įvairaus tipo ir veiklos sričių (paslaugų, prekybinės, gamybinės, biudžetinės) organizacijų.
Dirbdami dinamiškoje ir novatoriškoje rinkoje, jie yra pasirengę ne tik numatyti ir reaguoti į pokyčius, bet ir eiti jų priešakyje. Deda visas pastangas, kad buhalterinės apskaitos programa "STEKAS – apskaita" atvertų kuo daugiau galimybių įmonės klientams. Todėl jiems yra teikiamos naujos ir lengvai naudojamos paslaugos, kurios leidžia greitai ir patogiai tvarkyti buhalteriją.
Šiems tikslams pasiekti įmonė pasitelkia savo žinias ir patirtį, investicijas, talentingą ir kūrybingą kolektyvą. Įmonei tai svarbu todėl, kad numatydami ir pranokdami klientų lūkesčius, įgyvendina savo viziją. (1)
Darbo tikslas: susipažinti su UAB "STEKAS" veikla bei jos siūlomos programos "STEKAS – apskaita" teikiamomis galimybėmis.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti buhalterinės apskaitos programą "STEKAS – apskaita".
2. Įvardinti galimus "STEKAS – apskaita" trūkumus.


Buhalterinės apskaitos programa "STEKAS – apskaita" veikia "Windows" sistemoje ir yra parašyta "Delphi" programavimo priemonėmis. Tai lengvai įsisavinama buhalterinės apskaitos programa, kurią naudojant galima pildyti pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus ir gauti įvairias finansinių rodiklių ataskaitas, reikalingas įmonės ūkinei-finansinei veiklai atspindėti.
"STEKAS – apskaita" skirta ne tik buhalteriui, bet ir įmonės vadovui bei vadybininkui, operatyviai pateikiantis įvairią analitinę informaciją apie kasdieninę įmonės būklę (skolų, atsargų likučius ir t.t.). Tokios informacijos pateikimui nebegaištamas brangus buhalterio laikas, o jo profesinės žinios panaudojamos pagal tiesioginę paskirtį. (2)
Bendrasis žurnalas programoje yra vedamas automatiškai pildant pirminius dokumentus. Priklausomai nuo operacijos tipo kompiuteris pats sukuria atitinkamą sąskaitų korespondenciją.
"STEKAS – apskaita" labai lanksti ir universali programa. Jos parametrizavimo galimybės leidžia pritaikyti programą įvairaus tipo ir veiklos sričių įmonėms: paslaugų, prekybinėms, gamybinėms ir biudžetinėms. "STEKAS – apskaita" pagal tarptautinius apskaitos standartus pritaikyta dirbti programa. Lietuvos biudžetinėms įstaigoms yra sukurta speciali programos versija. (2) ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-02
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai15
Dydis23.98 KB
AutoriusArturas
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Buhalterines apskaitos programa Stekas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą