Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Buhalterinės apskaitos organizavimas Lietuvos Respublikos (LR) uždarosiose akcinėse bendrovėse (UAB)

Buhalterinės apskaitos organizavimas Lietuvos Respublikos (LR) uždarosiose akcinėse bendrovėse (UAB)

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės sąvoka. Buhalterinės apskaitos organizavimas uždarosiose akcinėse bendrovėse. Apskaitos organizavimo formos pasirinkimas. Duomenų fiksavimas apskaitoje. Pirminių dokumentų fiksavimas apskaitoje. Duomenų fiksavimas apskaitos registruose. Ūkinių operacijų registravimas Bendrajame ir specialiuose žurnaluose. Analitinė apskaita ir Didžiosios knygos sąskaitos. Finansinės atskaitomybės rengimas. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienas geras vadovas suvokia, kad siekiant užtikrinti sėkmingą verlso plėtrą reikia ypatingai daug dėmesio skirti buhalterinės apskaitos organizavimui. Steigiant ir vystant tiek uždarosios akcinės bendrovės, tiek bet kokios kitos formos įmonės veiklą, nemažai pastangų dedama tvarkant įmonės buhalterinę apskaitą. Nuo to, ar sėkmingai pasirinktas labiausiai įmonės poreikius atitinkantis apskaitos organizavimo variantas, gerokai priklauso visos įmonės valdymo sistemos funkcionavimas.
Šiame darbe bus apžvelgiama, kaip organizuojama buhalterinė apskaita uždarosiose akcinėse bendrovėse Lietuvoje, remiantis konkrečiu pavyzdžiu, būtent UAB "INTERVERSLAS ir Ko" buhalterinės apskaitos organizavimo principais. Kadangi įmonės valdymo apskaitos formą pasirenka pačios ir jos nereglamentuoja jokie normatyviniai teisės aktai, šiame darbe daugiau dėmesio bus skiriama finansinės apskaitos organizavimui ir jos reglamentavimui.
Buhalterinės apskaitos organizavimas įmonėse – sunkus, daug darbo ir laiko sąnaudų reikalaujantis darbas. Norint perteikti visus šio darbo ypatumus negalima būtų apsiriboti vienu ribotos apimties kursiniu darbu. Pasirinktas uždarųjų akcinių bendrovių buhalterinės apskaitos organizavimo aspektas yra tinkamos apskaitos formos pasirinkimas (2.1 skyrius), nuoseklus ūkinių operacijų registravimas apskaitos dokumentuose ir registruose (2.2 skyrius) bei finansinės atskaitomybės sudarymas (2.3 skyrius). Tai yra ypač svarbūs darbai ne tik uždarosiose akcinėse bendrovėse, bet ir kitų formų įmonėse. Visgi reiktų paminėti, kad tuo apskaitos darbų organizavimas neapsiriboja. Šiame darbe liko nepaminėtos tokios temos kaip akcijų apskaitos organizavimo ypatumai, ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita, kasos darbo organizavimas, darbo užmokesčio apskaitos organizavimas ir dar daugelis kitų temų.
Šiame darbe pateikti tik buhalterinės apskaitos organizavimo darbai pradedant nuo apskaitos organizavimo formos pasirinkimo, pirminių dokumentų fiksavimo ir baigiant finansinės atkaitomybės sudarymu. Kiekvieno stambaus skyriaus pabaigoje teorija bus iliustruojama konkrečios įmonės veiklos pavyzdžiais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-04-29
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis46.16 KB
AutoriusAdomas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasasist. L.Vilis
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Buhalterines apskaitos organizavimas Lietuvos Respublikos (LR) uzdarosiose akcinese bendrovese (UAB) [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • asist. L.Vilis
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą