Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Buhalterinės praktikos ataskaita: uogų perpardavimas Žemės Ūkio Kooperatyvas "Šilauogė"

Buhalterinės praktikos ataskaita: uogų perpardavimas Žemės Ūkio Kooperatyvas "Šilauogė"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Žemės ūkio kooperatyvo "Šilauogė" reglamentuojantys teisės aktai. Žemės ūkio kooperatyvo "Šilauogė" įstatai. Žemės ūkio kooperatyvo "Šilauogė" steigimo dokumentai ir nuosavybės forma. Žemės ūkio kooperatyvo "Šilauogė" dydis ir veiklos ypatumai. Žemės ūkio kooperatyvo apskaitos politika bei apskaitos sistema. Ir tos sistemos atitikimas VAS keliamiems reikalavimams. Žemės Ūkio kooperatyvo "Šilauogė" saugojami apskaitos registrai. Žemės ūkio kooperatyve "Šilauogė" taikoma apskaitos programinė programa. Žemės ūkio kooperatyvo "Šilauogė" finansinė atskaitomybė. Žemės ūkio kooperatyvo "Šilauogė" veiklos rezultatų nustatymas finansinėje apskaitoje bei koregavimų atliekamų pelno mokesčio apskaičiavimo tikslais. Išvados.

Ištrauka

Praktiką aš atlikau Žemės Ūkio Kooperatyve "Šilauogė", kuris įsteigtas 2000m. balandžio 25d. pagal Lietuvos respublikos kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) įstatymą, patvirtintą 1993m. birželio 1d. Nr. I-164 Vilnius. Šis įstatymas reglamentuoja kooperacijos judėjimą, kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) ir jų sąjungų (asocijacijų) steigimą, veiklos pagrindus, reorganizavimą, valdymą, kapitalo formavimą, pelno paskirstymą, likvidavimą.
Šis kooperatyvas užsiima uogų perpardavimu,teikia paslaugas aprūpina ūkininkus gamybos priemonėmis. Jis superka uogas iš kooperatyvo narių ir parduodas jas palankiausiomis kainomis taip uždirba ne tik kooperatyvas, bet ir geresnias pajamas už uogas gauna ir kooperatyvo nariai. Gina kooperatyvo interesus ivairiose institucijose.
Kooperacija tai įstatymu pagrystas paslaugų ir išteklių sutelkimas jos dalyvių bendriems tikslams įgyvendinti. Kooperatyvas gali užsiimti veikla, kurios nedraudžia Lietuvos Respublikos įstatymai. Pagal savo prievoles kooperatyvas yra ribotos turtinės atsakomybės ūkinis subjektas, kuris atsako tik turimu turtu ir neatsako už savo narių prievoles, nesusijusias su kooperatyvo veikla.
Kooperatyvas turi savo pavadinimą, kuris turi būti įregistruotas Lietuvos Respublikos registrų centre. Kooperatyvą sudaro ne mažiau kaip penki fiziniai arba juridinai asmenys.
Kooperatyvo steigėjais gali būti ne mažiau kaip penki Lirtuvos Republikos piliečiai, kuriems jau sukakę 18 metų, arba piliečiai ir juridiniai asmenys, įregistruoti Lietuvoje.
Kooperatyvo teisinis pagrindas yra Lietuvos Respublikos kooperatinių bendrovių (kooperatyvų) įstatymas ir kooperatyvo įstatai, kuriuos parengia steigėjai ir priima steigiamąjame susirinkime. Įstatus pasirašo visi kooperatyvo steigėjai bei jie patviritnami notariškai. Įstatuose turi būti Lietuvos Respublikos įstatymams neprieštaraujančių straipsnių įteisinančių kooperatinės bendrovės veiklos pobūdį ir nustatančių narių turtinius ir kitus santykius bei kooperatyvo santykius su trečiaisiais asmenimis. Įstatų pakeitimai ir papaildymai įsigalioja nuo jų perregistravimo dienos.
Kooperatyvas registruojamas aukštesniosios pakopos savivaldybėje Lietuvos Republikos Įmokių rejestro įstatyme nustatyta tvarka. Įstatinio kapitalo dydis įmonių rejestre neregistruojamas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis18.81 KB
Autoriuseleonora
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Buhalterines praktikos ataskaita uogu perpardavimo kooperatyve [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą