Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Audito analitinės procedūros

Audito analitinės procedūros

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Audito samprata. Audito rūšys. Audito tikslai. Auditoriaus samprata. Auditoriaus teisės ir pareigos. Audito analitinės procedūros. Analitinių procedūrų tikslas. Analitinės procedūros detalės. Duomenų patikrinimo procedūros. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas - Audito analitinės procedūros.
Laiko faktorius ir audito kaštų lygis verčia auditorių tikrinti finansinius įrašus pasirinkimo (atsitiktinumo) būdu. Tokiu atveju labai svarbu numatyti klaidos riziką daugiau dėmesio skiriant toms finansinėms ataskaitoms, kuriose yra didesnė klaidų tikimybė. Šiuo požiūriu gali būti labai naudingos analitinės procedūros. Savo darbe pagrindinį dėmesį skirsiu analitinėms procedūroms, kurios padeda auditoriui efektyviai atlikti auditą, nedidinant atlikimo laiko.
Darbo uždaviniai - aprašyti auditą; išanalizuoti audito analitines procedūras. literatūroje pateiktą medžiagą.
Auditas – ūkio subjekto patikrinimas, analizė, įvertinimas.
Kontrolės testais laikomos audito procedūros, kurios pateikia audito įrodymus apie apskaitos ir vidaus kontrolės veiksmingumą ir nuoseklumą.
Savarankiškomis audito procedūromis laikomos audito procedūros, kurios pateikia audito įrodymus ir kuriomis auditorius patikrina, ar finansinėje atskaitomybėje yra reikšmingų iškraipymų. Tai yra ūkinių operacijų ir buhalterinių sąskaitų likučių išsamios audito procedūros bei analitinės procedūros.
Analitinės procedūros yra reikšmingų rodiklių ir tendencijų analizė. Planuojant auditą, analitinės procedūros turi būti nukreiptos į sąskaitas ir tarpusavio ryšius, kurie gali padėti išaiškinti potencialias problemas ir riziką, susijusią su finansinėmis ataskaitomis.
Analitinės procedūros atliekamos naudojant įvairias jų rūšis ir metodus. Jų pasirinkimas priklauso nuo audito rūšies, masto, tikslų, turimos išankstinės informacijos apie audituojamą subjektą bei jo ypatybių.
Auditorius turi atlikti analitines procedūras rizikos vertinimui, siekdamas įgyti supratimą apie įmonę ir jos aplinką, ir bendros apžvalgos, atliekamos audito pabaigoje, metu. Analitinės procedūros gali būti naudojamos ir kaip detalios procedūros.
Sprendžiant darbe iškeltus uždavinius buvo naudotasi įvairiais mokslo literatūros, interneto ir kitų šaltinių analizės metodais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis279.25 KB
Autoriusreferatai
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Audito analitines proceduros [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą