Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Specialybinės praktikos ataskaita: IĮ medienos perdirbimas

Specialybinės praktikos ataskaita: IĮ medienos perdirbimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Kazio Gečo individuali įmonė. Įvadas. Įmonės ar organizacijos apibūdinimas. Organizacijos valdymo schema. Raštvedybos organizavimas. Praktikos darbo vietos (skyriaus) aprašymas ir veiklos įvertinimas. Metinė įmonės finansinė atskaitomybė. Įmonės finansinės veiklos analizė. Įmonės ūkinės veiklos analizė. Darbo santykiai. Įmonės mokesčių sistema. Sprendimų priėmimas ir įgyvendinimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Praktikos ataskaita – tai individuali kiekvieno studento praktikos analizė, apimanti N įmonės ar organizacijos ekonominius rodiklius, finansines ataskaitas, vadybą, sprendimų priėmimą ir įgyvendinimą, pateikiamos išvados ir pasiūlymai.
Įmonės kurioje aš atlikau praktiką užsiima medžio apdirbimu, tiksliau tai medžio apdirbimo įmonė. Įregistruota kaip Individuali Kazio Gečo įmonė.
Jos mokestinis laikotarpis prasideda sausio 1d. ir baigiasi gruodžio 31d. Įmonės veikla organizuojama taip, kad būtų gaunamas pelnas,nes tai pelno siekianti įmonė.
Specialybinės praktikos uždaviniai – ugdyti gebėjimus finansininkams, savarankiškai tvarkyti įmonės apskaitą, analizuoti ir įvertinti įmonės ūkinę ir finansinę veiklą, daryti išvadas ir pateikti jas vadovams sprendimų priėmimui ir patiems formuoti verslumo įgūdžius.
Specialybinės praktikos tikslai:
1. Įvertinti įmonės ar įstaigos veiklos ypatumus.
2. Suprasti ekonominių tarnybų veiklą ir atsakomybę.
3. Ugdyti praktinius įgūdžius, tvarkant apskaitą nuo apskaitos dokumentų iki atskaitomybės parengimo.
4. Žinoti LR mokesčių sistemą ir mokėti apskaičiuoti mokesčius įmonėje.
5. Gebėti analizuoti ir įvertinti duomenis finansinėje atskaitomybėje bei jų įtaką ekonominiams sprendimams. Mokėti turimas teorines žinias pritaikyti praktinėje veikloje.
Mano praktikos vieta buvo Kazio Gečo individuali įmonė, kuri perdirba medieną. Iš pradžių ši įmonė dar nesivadino individualia įmone, jos įkūrimo istorija labai sena. Įmonės vadovo teigimu įmonės pradmenys buvo įkurti 1992m. kur jis kaip vadovas turėjo išsipirkęs patentą atlikti miško kirtimo darbus. Kiek vėliau buvo suburta kelėtos žmonių brigada išnuomotas pastatas ir jau 1996m. įregistruota Tauragės miesto savivaldybės rejestro tarnyboje kaip Kazio Gečo individuali įmonė.
Ši įmonė yra Šilalės rajone kur yra labai stipri konkurencija, nes tame pačiame rajone yra įsikūrusios dar dvi tos pačios paskirties įmones, bet Kazio Gečo I.Į. gyvuoja jau beveik 10 metų.
Kiekvienai įmonei egzistuoti nepakanka vien finansinių ar žmogiškųjų išteklių. Kiekvieną veiksmą būtina registruoti tam tikruose dokumentuose, parengti pareigybines darbuotojų instrukcijas, sudaryti materialinės atsakomybės sutartis, likučių ir kitų materialinių vertybių perdavimo aktus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis77.59 KB
AutoriusRobertas
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. J. Savickiėnė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Specialybines praktikos ataskaita medienos perdirbimo imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą