Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Praktikos ataskaita: spausdintuvų, kompiuterių pardavimas, aptarnavimas ir priežiūra UAB "ST Biuro sistemos"

Praktikos ataskaita: spausdintuvų, kompiuterių pardavimas, aptarnavimas ir priežiūra UAB "ST Biuro sistemos"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Organizacijos struktūra ir veikla. Organizacijos kompiuterinė ir programinė įranga. Įmonės modernizavimas. Bendrovės finansinė veikla. Darbo užmokesčio apskaita. Piniginių lėšų apskaita, apskaitant pinigus kasoje. Ilgalaikio turto įkainojimas ir klasifikavimas. Naujojo pavyzdinio sąskaitų plano taikymas. Sąskaitų plano struktūra. Balansas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Išvados.

Ištrauka

Baigiamąją praktiką nuo 2006-11-27 iki 2006-12-03 atlikau UAB "ST Biuro sistemos", kuri įsikūrusi Panevėžyje, Laisvės a. 7. UAB "ST Biuro sistemos" yra tik padalinys – filialas UAB "Skorpiono takas". Centrinė buveinė įsikūrusi Panevėžyje, Nemuno g, 79. Visa buhalterija tvarkoma cenrtinėje buveinėje UAB "Skorpiono takas" . UAB "ST Biuro sistemos" specializuojasi biuro įrangos, spausdintuvų, kompiuterių pardavimo, jų aptarnavimo ir priežiūros, kompiuterių tinklų diegimo, rašalo kasečių ir tonerių pildymo, bei pardavimo srityse.
Praktikos metu buvau supažindinta su firmos darbo metodais ir principais, man buvo suteiktos buhalterio padėjėjos pareigos. Mano pareigos puikiai suteikė galimybę išnagrinėti savo praktikos užduotį. Mano praktikos tikslas – susipažinti su įmone, gebėti taikyti turimas teorines žinias praktikoje. Praktikos metu buvo kreipiamas didelis dėmesys į buhalterinės apskaitos tvarkymą pagal naujus verslo apskaitos standartus. Todėl visas dėmesys buvo skiriamas į verslo apskaitos standartų taikymą.

Centrinė buveinė UAB "Skorpiono takas" – solidi ir patikima firma, savo veiklą pradėjusi 1992 metais, šiandien ji gerai žinoma ne tik Panevėžyje, bet ir visoje Lietuvoje.

UAB "Skorpiono takas"- viena iš lyderių sporto, turizmo ir poilsio prekių rinkoje, turinti savo firmines parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Šiose parduotuvėse plačiausias tokių prekių asortimentas. Čia galima įsigyti firmų "Kettler" ir "Pro Supra" sporto ir sveikatingumo treniruoklių, skirtų įvairių grupių raumenims lavinti bei potrauminei reabilitacijai, soliariumų, teniso ir biliardo stalų, , prabangių sodo baldų, įrenginių vaikų žaidimo aikštelėms. Firminėse parduotuvėse platus Olandijos, Italijos, Vokietijos ir JAV firmų sportinės avalynės ir aprangos asortimentas, didelis turistinio inventoriaus, bokso ir kitų kovinių sporto šakų reikmenų pasirinkimas, visa gama "Molten" firmos kamuolių ir daug kitų prekių.

UAB "Skorpiono takas" jau kelinti metai sėkmingai dirba biuro įrangos srityje. 1999 metais pirmiems Panevėžio apskrityje suteiktas kompiuterių surinkimo sertifikatas bei INTEL produktų integratoriaus statusas. Firmos surenkamiems kompiuteriams užpatentuotas "SCORPIO" prekybinis ženklas. "SCORPIO" kompiuteriai – tai šiuolaikiški kompiuteriai, gaminami Intel kompanijos produktų pagrindu. Kiekvienas modelis surenkamas pagal individualius užsakymus. Firmos darbuotojai nuolatos tobulinasi "Microsoft", INTEL, 3Com organizuojamuose kursuose ir yra atestuoti "Microsoft" specialistai, kas leidžia užtikrinti surenkamų kompiuterių kokybę ir jų priežiūrą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis38.87 KB
AutoriusSimas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word  Praktika buhalterio padejejos pareigos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą