Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Auditoriaus išvada ir jos rūšys

Auditoriaus išvada ir jos rūšys

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Išvados apibūdinimas, reikšmė ir rekvizitai. Išvados struktūra. Išvadų rūšys. Teigiama išvada. Sąlyginė išvada. Neigiama išvada. Atsisakymas pareikšti nuomonę. Veiksniai, lemiantys auditoriaus išvadų rūšis. Veiksniai, kurie neturi įtakos auditoriaus nuomonei. Veiksniai, kurie turi įtakos auditoriaus nuomonei. Auditoriaus išvados surašymas panaudojus kito auditoriaus darbą. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinės rinkos ekonomikos sąlygomis labai svarbi kontrolės sistema. Kiekvienas savininkas yra suinteresuotas gausinti ir kuo racionaliau naudoti turimus išteklius, to galima pasiekti vykdant griežtą kontrolę. Kadangi įmonės veikla yra labai įvairi, tai jos kontrolė turi būti įvairiapusė ir taip sutvarkyta, kad kiekvienas darbas būtų laiku ir metodiškai teisingai patikrintas.
Rinkos sąlygomis veikia trijų grandžių kontrolės sistema. Tai pačių įmonių kontrolė, auditinių organizacijų kontrolės paslaugos ir valstybinė kontrolė. Antrąją kontrolės grandinės dalį sudaro nepriklausomos auditinės organizacijos, kurios pagal sutartis su įmonėmis teikia joms kontrolės paslaugas. Auditas – tai buhalterinės apskaitos vedimo įmonėse ir įstaigose patikrinimas patikimumo ir teisingumo požiūriu, finansinių ataskaitų nepriklausomas išnagrinėjimas ir auditoriaus nuomonės pareiškimas.
Auditoriaus išvada – tai dokumentas, kurį auditorius, patikrinęs finansinę ataskaitą, surašo, ir kuriame pareiškia savo nuomonę ar sprendimą dėl jos.
Šio darbo tikslas – išnagrinėti auditoriaus išvados turinį bei formas. Darbą sudaro penki pagrindiniai skyriai. Pirmajame aptariama auditoriaus išvados reikšmė ir rekvizitai. . Antrajame skyriuje kalbama apie auditoriaus išvados struktūrą bei išvados pastraipų turinį. Trečiajame skyriuje supažindinama išvadų rūšimis ir pateikiami įvairių išvadų pavyzdžiai. Kitame skyriuje apibrėžiama veiksniai nulemiantys išvados rūšį. O su auditoriaus išvados surašymo reikalavimais panaudojus kito auditoriaus darbą supažindinama paskutiniajame darbo skyriuje.
Siekiant atskleisti auditoriaus išvados esmę kuo aiškiau ir tiksliau naudotasi kuo įvairesniais šaltinais: įvairiais audito standartais, taip pat įvairių autorių išleistomis knygomis audito tema bei spaudoje publikuotais straipsniais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis31.92 KB
AutoriusMarius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Auditoriaus isvada ir jos rusys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2007-12-14 IP: 85.232.128.51
    jurga sako

    darbas geras jo medziaga galima nauodotis. issamiai ir aiskiai viskas parasyta

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą