Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Atsiskaitymas su debitoriais ir kreditoriais apskaita

Atsiskaitymas su debitoriais ir kreditoriais apskaita

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Prekybinės veiklos esmė. Prekių sąvoka apskaitoje. Įmonės turtas padidėja. Ypatingi pardavimų atvejai. Dažniausiai naudojami pardavimo būdai. PVM mokesčio tarifai yra šie. Išvados.

Ištrauka

Šiame modulyje vykdomos pardavimų operacijos. Pardavimų modulis labai glaudžiai susijęs su Pirkėjų, Prekių ir Atsiskaitymų apskaitos moduliais. Galima vykdyti pardavimus, formuoti pardavimų užsakymus, komercinius pasiūlymus, rezervuoti prekes; iš užsakymų, rezervavimų arba pasiūlymų formuoti pardavimų dokumentus. Bet kuriuo metu ir įvairiais pjūviais galima gauti išsamią informaciją apie pardavimus, užsakymus, rezervavimus arba pasiūlymus vartotojo nurodytame laikotarpyje. Visą šią analitiką galima atsispausdinti (ekrane arba popieriuje). Operacijas galima koreguoti, kopijuoti arba keisti (iš vieno tipo į kitą). Pardavimų operacijose dalyvaujančių sąskaitų korespondencijos bus perkeliamos į "Didžiosios Knygos" pardavimų žurnalą. Pardavimų operacijų metu automatiškai skaičiuojamas PVM, galima įtraukti muitus, akcizus, papildomas išlaidas, parduoti paslaugas, suteikti nuolaidas ir pan. Spausdinami pardavimo dokumentai (sąskaitos-faktūros, važtaraščiai, pardavimo grąžinimų PVM sąskaitos-faktūros).
Esant reikalui, galima formuoti ir spausdinti krovinio gabenimo važtaraščius arba sąskaitas - faktūras su krovinio gabenimo važtaraščio rekvizitais.
Kadangi sistema "Balansas 2004" yra suderinama su sistemomis, aptarnaujančiomis kasos aparatus, kompiuterines svarstykles bei "pardavimo taškus" (P.O.S), todėl visi pardavimai, atlikti kasos aparatuose ar "pardavimo taškuose" automatiškai patenka į sistemą "Balansas 2004".
Pardavimų operacijas galima eksportuoti į tarpines bylas arba iš jų importuoti į pardavimų operacijas. Vartotojas pats gali nuspręsti kuriuos operacijų laukus nori eksportuoti-importuoti. Operacijų eksportas-importas atitinka standartą.
Šiame modulyje vykdomos pirkimų operacijos. Pirkimų modulis labai glaudžiai susijęs su Tiekėjų, Prekių ir Atsiskaitymų apskaitos moduliais. Galima vykdyti pirkimus, formuoti pirkimų užsakymus, iš užsakymų formuoti pirkimų dokumentus (vykdyti prekių pajamavimą iš užsakymų). Bet kuriuo metu ir įvairiais pjūviais galima gauti išsamią informaciją apie pirkimus ir užsakymus vartotojo nurodytame laikotarpyje. Visą šią analitiką galima atsispausdinti (ekrane arba popieriuje). Operacijas galima koreguoti, kopijuoti arba keisti (iš vieno tipo į kitą). Pirkimų operacijose dalyvaujančių sąskaitų korespondencijos bus perkeliamos į "Didžiosios Knygos" pirkimų žurnalą. Pirkimų operacijų metu automatiškai skaičiuojamas PVM, galima įtraukti muitus, akcizus, papildomas išlaidas, pirkti paslaugas ir pan. Galima atsispausdinti pirkimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą, važtaraštį).
Esant reikalui, darant prekių grąžinimus, galima formuoti ir spausdinti krovinio gabenimo važtaraščius.
Pirkimų operacijas galima eksportuoti į tarpines bylas arba iš jų importuoti į pirkimų operacijas. Vartotojas pats gali nuspręsti kuriuos operacijų laukus nori eksportuoti-importuoti. Operacijų eksportas-importas atitinka standartą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-29
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis16.88 KB
Autoriuspetras
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasBuivydienė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Atsiskaitymas su debitoriais ir kreditoriais apskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Žemaitijos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Buivydienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą