Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaita (21)

Apskaita (21)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Įmonių veiklos analizės rūšys ir sudedamosios dalys. Įmonių veiklos analizės klasifikavimo į rūšis požymiai. Įmonių veiklos analizės sudedamosios dalys – pagrindinės veiklos, finansinės ir investicinės veiklos analizė. Finansinio rezultato analizė gamybinėje įmonėje "Jonatex". Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Įmonės veiklos analizė – tai visapusis ir objektyvus įmonės veiklos, ūkinių procesų ir rezervų tyrimas, siekiant padėti vadovybės numatytiems tikslams pasiekti. Įmonės veiklos analizė turi didelę reikšmę vertinant įmonės ir jos padalinių veiklą priimant optimalius valdymo sprendimus; atskleidžiant vidaus ir išorės rezervus; didinant veiklos efektyvumą ir stiprinant taupumą; numatant ateities perspektyvas ir kt. Gerai atlikta įmonių veiklos analizė padeda atsakyti į daugelį klausimų, pavyzdžiui: kokie įmonės veiklos rezultatai, ar galėjo būti geresni rezultatai, kokios priežastys turėjo įtakos rezultatams ir jų pokyčiams lyginant su ankstesnių laikotarpių ir planiniais rezultatais, ar buvo galima dirbti geriau, taupiau naudoti išteklius, ar buvo priimti teisingi, ekonomiškai pagrįsti sprendimai ir kt.
Ypač glaudžiai įmonių veiklos analizė susijusi su buhalterine ( finansine ir valdymo) apskaita. Iš kiekvienos jų veiklos analizė gauna tam tikrą informaciją, kuri apdorojama analizės techniniais būdais ir nauju pavidalu yra patiekiama įmonės vadovybei.
Įmonės, siekdamos išsilaikyti konkurencingoje rinkoje ir užtikrinti savo veiklos tęstinumą, turi nuolat analizuoti savo veiklos rezultatus, taikyti kuo tobulesnes veiklos analizės metodikas. Teisingas esamos būklės įvertinimas padeda gerokai objektyviau numatyti veiklos plėtros būdus ir galimybes – kaip vieną iš būtinų kiekvienos įmonės išlikimo ir plėtros sąlygų.
Savo savarankiškame darbe pirmoje dalyje nagrinėjau įmonių veiklos analizės rūšis, sudedamąsias dalis. Pateikiau trijuose pavyzdžiuose įmonių veiklos analizės schemas.
Antrojoje potekstėje nagrinėjau finansinio rezultato analizę. Turėjau tikslą ištirti pelną ir pelningumą UAB " Jonatex", analizuodama kartu su kitais finansiniais rodikliais, naudodama visus prieinamus analizės būdus bei informacijos šaltinius.
Mano darbą sudaro įvadas, du skyriai, išvados, naudotos literatūros sąrašas, priedai. Viso 24 puslapiai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-26
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis86.45 KB
AutoriusDaiva
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaita (21) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 35 puslapiai 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą