Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Įmonės buhalterinės apskaitos kompiuterizavimas

Įmonės buhalterinės apskaitos kompiuterizavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Apskaitos kompiuterizavimo tikslingumo pagrindimas. Kompiuterizuotos apskaitos diegimo projektas. Buhalterinės apskaitos programa "Stekas". Buhalterinės apskaitos programos "Stekas" moduliai. Programos "Pragma" aprašymas. Programos "Pragma" pritaikymo sritys. Kompiuterizuotos apskaitos programos pasirinkimas. Išvados.

Ištrauka

Ekonominės informacijos tvarkymo kompiuterizavimas pastaruoju metu tapo ypač aktualus. Sparčiai plečiasi kompiuterių galimybės ne tik greitai atlikti skaičiavimus, bet ir valdyti informacijos perdavimą dideliu atstumu. Dėl to kompiuteris tampa universalia ir labai patogia įvairių informacijos rūšių perdavimo priemone.
Firmos, gaminančios kompiuterinę techniką ir programinę įrangą, labai sparčiai tobulina savo gaminius. Todėl vartotojams yra sunku sekti visas naujoves ir tokiu pat tempu tobulinti ar atnaujinti įmonėse naudojamas informacijos tvarkymo technologijas. Siekiant, kad konkrečioje įmonėje kuriama informacinė sistema veiktų efektyviai, reikia taip sutvarkyti informacijos tvarkymo technologiją, kad kompiuteriui būtų pavesta kiek galima daugiau darbų, o žmogui būtų palikta atlikti tik tai, ko šiuo metu kompiuterinė technika dar negali atlikti. Žinoma, turi būti atsižvelgiama ir į įmonės finansines galimybes, nes labai moderni ir dideles galimybes teikianti programinė įranga yra labai brangi.
Parengta didelių galimybių buhalterinės apskaitos programa "STEKAS – apskaita", kuria naudojasi virš 1000 įvairaus tipo ir veiklos sričių (paslaugų, prekybinės, gamybinės, biudžetinės) organizacijų.
Dirbdami dinamiškoje ir novatoriškoje rinkoje, jie yra pasirengę ne tik numatyti ir reaguoti į pokyčius, bet ir eiti jų priešakyje. Deda visas pastangas, kad buhalterinės apskaitos programa "STEKAS – apskaita" atvertų kuo daugiau galimybių įmonės klientams. Todėl jiems yra teikiamos naujos ir lengvai naudojamos paslaugos, kurios leidžia greitai ir patogiai tvarkyti buhalteriją.
Apskaitos programų paketo "PRAGMA" autorius – UAB "Proringas". Per šešerius įmonės veiklos metus "PRAGMA" buvo nuolat tobulinama, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymų pasikeitimus ir realius klientų poreikius. Išsiplėtė programos galimybės ir pritaikymo sritys. Buvo sukurta antroji, o vėliau ir trečioji programos versijos. Programa išaugo į universalų programų paketą, tinkantį įvairaus profilio įmonėms.
Šiuo metu programų paketas "PRAGMA" – daugiavartotojiška apskaitos duomenų apdorojimo priemonė, apimanti įmonės finansinę ir valdymo apskaitą.
Darbo tikslas: Aprašyti įmonės buhalterinės apskaitos kompiuterizavimą.
Darbo uždaviniai:
1. Išsiaiškinti kompiuterizuotos apskaitos diegimą;
2. Aptarti buhalterinės apskaitos programas: "Stekas" ir "Pragma";
3. Paaiškinti kas įtakotų mano pasirinkimą buhalterinės apskaitos programai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis37.76 KB
AutoriusRobertas
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojaslekt. S. Vaičiulienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones buhalterines apskaitos kompiuterizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 17 puslapių 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • lekt. S. Vaičiulienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą