Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Mašinogramų (videogramų) turinio projektavimas

Mašinogramų (videogramų) turinio projektavimas

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Informacinės sistemos kūrimas. Informacinės sistemos gyvavimo ciklas. Informacinės sistemos kūrimo principai. Informacinės sistemos paskirtis, funkcijos, kūrimo tikslai ir ekonominis efektyvumas. Informacinės sistemos paskirtis ir funkcijos. Informacinės sistemos pagrindiniai tikslai. Ekonominio efektyvumo vertinimas. Prielaidos naudoti kompiuterius buhalterinei apskaitai tvarkyti. Mašinogramų (videogramų) turinio projektavimas. UAB "Panevėžio melioracija" darbo užmokesčio rezultatinės apskaitos pateikimas mašinogramų (videogramų) pavidalu. Išvados.

Ištrauka

Sparčiais tempais vystantis gamybai, didėjant specializacijai ir kooperacijai, didėja ir informacijos, susijusios su gamybos planavimu, apskaita ir reguliavimu, srautai.
Žmogus, būdamas valdymo subjektu, savo darbe naudoja įvairias technines priemones, padedančias geriau atlikti jam pavestas funkcijas. Tokios priemonės yra kompiuteriai, kurias dabar jau dirba arba naudojasi jų apdorota informacija daugelis gamybos, paslaugų ir kitų veiklos sričių specialistai. Ypač čia reikėtų paminėti plačiai naudojamas mašinogramas ir videogramas, kuriose informacijos vartotojas mato rezultatinės apskaitos duomenis, sukauptus, apdorotus ir sugrupuotus iš pirminių dokumentų.
Tiesa reikėtų paminėti ir tai, kad vieniems kompiuteriai yra tik priemonės, kuriomis atliekamos aritmetinės ir kai kurios kitos duomenų apdorojimo bei tvarkymo operacijos. Kietiems jie – duomenų taupyklės ir priemonės, kuriomis galima automatizuotai atlikti sudėtingus matematinius, ekonominius, inžinerinius ir kitokius daug darbo reikalaujančius skaičiavimus. Dar kitiems kompiuteriai yra intelektualios priemonės, kuriomis naudojantis galima greitai analizuoti ir vertinti valdant susidariusias situacijas, rengti ir priimti sprendimus.
Taigi šiandieniniame gyvenime kompiuteris tampa neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. O ekonominės informacijos tvarkymas kompiuteriu pastaraisiais metais tapo ypač aktualus. Sparčiai didėja kompiuterių galimybės atlikti skaičiavimus, bei valdyti informacijos perdavimą dideliu atstumu. Didėja kompiuterių skaičiavimų atlikimo greitis,kurie turi talpią pastoviąją bei operatyviąją atmintį, didėja galimybė juos naudoti patalpose, nedidelė kaina šiuo metu leidžia kompiuterius efektyviai panaudoti daugelio specialistų darbo vietose. Dėl to kompiuteris tampa universalia ir labai patogia informacijos perdavimo priemone. Ypač svarbu yra tai, kad visomis šiomis kompiuterinės ir telekomunikacinės technikos bei programinės įrangos teikiamomis galimybėmis gali greitai išmokti naudotis eiliniai vartotojai, neturintys specialaus išsilavinimo.
Taip pat yra sparčiai dirbama ir apskaitos kompiuterizavimo kryptimi. Kuriant ir diegiant automatizuotas valdymo sistemas įgytas patyrimas, išryškėjo valdymo veiklos sritys, kur kompiuteriai gali būti efektyviai naudojami, kad palengvintų valdančiojo personalo darbą, leistų atsisakyti nekūrybinių skaičiavimų, gyventojams – be reikalo gaišti laiką ieškant norimos informacijos. Apskaitoje stengiamasi supaprastinti pradinių duomenų įvedimą, vis daugiau pastovios informacijos koduoti, bei supaprastinti videogramų ir mašinogramų turinį, kad informacijos vartotojams būtų kuo lengviau ir greičiau juos skaityti, vertinti ir daryti sprendimus su kuo mažesnėmis darbo ir laiko sąnaudomis.
Apskaitos informacinės sistemos diegiamos siekiant užtikrinti apskaitos informacijos kokybę, tinkamumą, atlikimą laiku, sumažinti uždavinio sprendimo laiką, darbo sąnaudas bei išlaidas. Sėkmingas apskaitos informacinės sistemos panaudojimas priklauso nuo daugelio vidinių ir išorinių veiksnių.
Taigi informacinės sistemos – tai racionalaus informacinių srautų tvarkymo koncepcijos įgyvendinimas. Jos gali būti atskiros, integruotos ar išskirstytos, skirtos racionalizuoti įmonių ar žmonių grupių darbo organizavimą. Informacinės sistemos kuriamos įvairaus lygio ir paskirties ekonominės ir ūkinės veiklos subjektams, tačiau turi ir bendrų bruožų.
Šiame darbe bus aptariama:
1. Informacinės sistemos kūrimas, jos gyvavimo ciklas, principai, būtinumas, reikalingumas kompiuterius naudoti buhalterinėje apskaitoje;
2. Mašinogramų (videogramų) turinio projektavimas;
3. UAB "Panevėžio melioracija" darbo užmokesčio rezultatinės apskaitos pateikimas mašinogramose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai14
Dydis29.86 KB
AutoriusSandra
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Masinogramu (videogramu) turinio projektavimas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą