Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaitos organizavimas įmonėje (2)

Apskaitos organizavimas įmonėje (2)

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Apskaitos politika. Apskaitos tvarkymo sistema. Bendrosios apskaitos nuostatos. Apskaitos dokumentai ir registrai. Verslo ir apskaitos standartai. Apskaitos politikos praktinis valdymas. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinėmis techninės pažangos, ekonomikos augimo, verslo plėtros sąlygomis įmonių finansinė apskaita ir atskaitomybė tampa vis aktualesnė: sukurti nauji verslo apskaitos standartai, finansinės atskaitomybės įstatymai, mokesčių įstatymai, diegiama finansinės veiklos elektroninė apskaita.
Šio darbo tikslas – aprašyti apskaitos organizavimo įmonėje ypatumus.
Darbo uždaviniai: 1. Išsamiau susipažinti su teoriniais literatūros bei interneto šaltiniais apskaitos organizavimo įmonėje tema. 2. Išdėstyti įmonės apskaitos įstatyminius pagrindus bei tvarką.
Finansinė apskaita referate susieta su teisinėmis nuostatomis, derinant su Europos Sąjungoje priimtais reglamentavimo principais: Lietuvos respublikos buchalterinės apskaitos įstaymu (2001m.), Lietuvos Respublikos pridėtinės vertės mokesčio įstatymu (2002m.), apskaitos organizavimo taisyklėmis (2005m.), įmonių finansinės atskaitomybės įstatymu.

Apskaitos politika yra įmonės pasirinkti metodai, principai ir taisyklės, kuriais vadovaujantis tvarkoma įmonės finansinė apskaita ir sudaroma finansinė atskaitomybė.
Lietuvos Respublikos Apskaitos instituto, UAB "Pačiolis" specialistai, teoretikai ir praktikai nuolat buchalterinės apskaitos leidiniuose, interneto puslapiuose teikia konsultacijas įmonėms bei įstaigoms apskaitos ir atskaitomybės klausimais. Apskaitos politikos tobulinimas – svarbi prielaida ne tik tvarkai apskaitoje palaikyti, bet ir buchalterijos darbui palengvinti. Tai jaučia, be abejonės, visi buhalteriai, kurie formuoja apskaitos politiką savo įmonėse ir ją nuolat atnaujina.
Apskaitos politika plačiąja prasme – tai ne vien finansinės apskaitos vedimo ir atskaitomybės sudarymo metodika. Į ją įeina ir bahalterinės apskaitos organizavimo, jos vedimo klausimai.
Konkrečios įmonės apskaitos politika nuolat atnaujinama ir keičiama atsižvelgiant į valstybinę apskaitos politiką reglamentuojančius įstaymus, taisykles, Finansų ministro įsakymus bei įmonės vidaus tvarkas ( pvz.: atskaitingų asmenų sąrašus, jų atsiskaitymo su buhalterija tvarką ir pan.)
Vykstant įmonės struktūriniams pokyčiams, darbuotojų kaitai, perskirstant pareigybes ar funkcijas, vyksta ir finansinės veiklos bei jos apskaitos kaita. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai12
Dydis19.81 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKolpingo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos organizavimas imoneje (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 13 puslapių 
  • Kolpingo kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą