Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Atsiskaitymų su pirkėjais ir tiekėjais analizė: vamzdynų įrengimo paslaugų UAB "Para"

Atsiskaitymų su pirkėjais ir tiekėjais analizė: vamzdynų įrengimo paslaugų UAB "Para"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Įmonės apibūdinimas. Pagrindiniai įmonės veiklos rodikliai. UAB "Para" likvidumo koeficientai. UAB "Para" stabilumo koeficientai. UAB "Para" turto grąžos koeficientas. UAB "Para" pelningumo rodikliai. UAB "Para" augimo koeficientai. Finansinio darbo organizavimas. Atsiskaitymų su pirkėjais ir tiekėjais analizė. Atsiskaitymų su pirkėjais analizė. UAB "Para" pirkėjų įsiskolinimų pokytis. Atsiskaitymų su tiekėjais analizė. UAB "Para" skolų tiekėjams pokytis 1998–2002 m. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (6). Darbas iliustruotas lentelėmis.

Ištrauka

Kiekvienos įmonės pagrindinis iš veiklos tikslų – uždirbti pelną. Kad šis tikslas būtų pasiektas svarbu ne tik parduoti ar teikti paklausią produkciją, bet ir tinkamai vykdyti atsiskaitymus. Atsiskaitymų rūšių yra įvairių, tačiau bene didžiausia ir svarbiausia atsiskaitymų rūšis – prekybos skolos, t.y. atsiskaitymai su tiekėjais ir pirkėjais.
Atsikaitymai su tiekėjais ir pirkėjais turi didelę reikšmę įmonėje: nuo jų priklauso labai daug kas – net paties verslo plėtojimo sėkmė. Pavėluoti atsiskaitymai gali ne tik sutrikdyti normalią įmonės veiklą, bet ir padaryti jai didelių nuostolių, kurie iš karto gali pasireikšti pinigų trūkumu. O vėliau dėl sutrikusių atsiskaitymų įmonė gali prarasti tiekėjų pasitikėjimą ir pirkėjų susidomėjimą.
Įmonių tarpusavio įsiskolinimai - tai galimybė pasinaudoti kitų įmonių laikinai laisvomis lėšomis, kuri skatina verslo plėtotę, nes leidžia įskaičiuoti į pajamų uždirbimą lėšas, už kurias nereikia mokėti jokių palūkanų. Tačiau toks šių lėšų panaudojimas skatinamas ir pateisinamas tik tuo atveju, jeigu jis vykdomas abiejų verslo kontrahentų – skolintojo ir skolininko – tarpusavio susitarimu ir gera valia. Todėl atsiskaitymai tarp įmonių buvo, yra ir bus didžiausia ir iki galo neišspręsta problema, nes kiekviena įmonė stengiasi iš savo skolininkų pinigus gauti kuo greičiau, o savo skolas grąžinti kuo vėliau. Įmonei labai svarbu išanalizuoti atsiskaitymus su tiekėjais ir pirkėjais, ar jos pirkėjai atsiskaito laiku, ar ji nevėluoja atsiskaityti sus savo tiekėjais.
Šio kursinio darbo tikslas yra išanalizuoti UAB "Para" atsiskaitymus su tiekėjais ir pirkėjais. Siekiant šio tikslo stengiamasi įvykdyti pagrindinius darbo uždavinius:
Apžvelgti literatūros šaltinius, kuriuose aptariami atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais analizė;
Apibūdinti UAB "Para" pagrindinius veiklos rodiklius bei finansinio darbo organizavimą;
Išanalizuoti UAB "Para" atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais dinamiką, struktūrą, kitimo tendencijas ir pan.;
Remiantis atlikta analize pateikti atitinkamas išvadas ir pasiūlymus įmonės atsiskaitymams su tiekėjais ir pirkėjais gerinti.
Kursinio darbo objektas – UAB "Para" veiklos rodikliai už 1998 - 2002 metus.
Sprendžiant užsibrėžtus uždavinius, darbe naudojami šie tyrimo metodai: loginė analizė ir sintezė, indukcija ir dedukcija, lyginimas, grupavimas, koeficientų, dinamikos eilučių, grafinis metodai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai19
Dydis79.55 KB
Autoriusaurra22
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. V. Urbonavičienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Atsiskaitymu su pirkejais ir tiekejais analize vamzdynu irengimo paslaugu UAB Para [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. V. Urbonavičienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą