Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaitos kompiuterizavimo esmė

Apskaitos kompiuterizavimo esmė

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Tikslas atskleisti apskaitos kompiuterizavimo esmę ir parodyti jos privalumus. Apskaitos duomenų automatizuotas tvarkymas. Automatizuotos apskaitos efektyvumas. Apskaitos automatizavimo efektyvumo didinimas. Išvados.

Ištrauka

Pastaraisiais metais įmonėse vis dažniau diegiamos kompiuterizuotos apskaitos technomogijos. Naudojant automatizuotą apskaitos technologiją, dėl automatizuotų programų efektyvumo jos vartotojams dažniausiai pakanka iš apskaitos gaunamos informacijos reikiamiems įmonės valdymo sprendimams priimti. Kiekvienos įmonės pagrindinis tikslas – užtikrinti savo darbuotojų aukštą gyvenimo lygį, o tai įmanoma pasiekti tik sėkmingai plėtojant verslą. Įmonės veiklos esmę sudaro jos siekis tenkinti tam tikrus visuomenės ar jos narių poreikius. Tų poreikių tenkinimo lygis daugiausiai priklauso nuo įmonių būklės, jų sugebėjimo prisitaikyti prie kintančių visuomenės poreikių ir dirbti taip, kad iš gautų pajamų galėtų padengti savo išlaidas ir dar galėtų tą veiklą plėtoti.
Esant dabartiniam gamybos išsivystymo lygiui, be daugelio kitų problemų, vis svarbesne tampa verslo informacinio apsirūpinimo problema. Versle, ūkinėje veikloje, rinkoje jau neįmanoma apsieiti be kompiuterinio informacijos apdorojimo, be informacijos ir komunikacijos technologijų. Informacinės sistemos vaidina vis didesnį vaidmenį valdyme ir politikoje, jau nekalbant apie mokslą, švietimą ir kultūrą. Naujos technologijos sparčiai keičia visas žmogaus veiklos sritis, keičia pačią visuomenę. Kompiuterinė verslo valdymo sistema yra neatsiejama šiuolaikinių įmonių valdymo priemonė. Sėkmingai parinkta ir įdiegta verslo valdymo sistema gali pagreitinti verslo procesus ir suteikti pranašumą prieš konkurentus, ir priešingai – sistema, neatitinkanti įmonės poreikių, gali stabdyti jos veiklą ir net privesti iki bankroto.
Jau beveik tapo įprasta, jog kiekviena įmonė turi kompiuterizuotą buhalteriją, tačiau dar ir mūsų dienomis pasitaiko išimčių, kai nesiskundžiama apskaitą tvarkant rankiniu būdu. Šiais informacijų ir technologijų laikais, kai mokslas ženkliai žengia pirmyn, buhalterio (apskaitininko) darbas taip pat įgauna pagreitį: atsiranda vis naujesni reikalavimai, bei papildomas dokumentacijos kiekis, kuris apsunkina darbą. Įmonės tvarkančios apskaitą rankiniu būdu, daugėjant operacijų, anksčiau ar vėliau nutaria įsigyti kompiuterinę verslo valdymo sistemą.
Šio darbo pagrindinis tikslas atskleisti apskaitos kompiuterizavimo esmę ir parodyti jos privalumus. Darbas parašytas remiantis knygomis ir straipsniais apie informacines technologijas, bei kompiuterizavimą įmonėse. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis21.03 KB
Autoriusdalia
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasP. Domeika
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos kompiuterizavimo esme [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • P. Domeika
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą