Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Atlyginimo politika: UAB "Tauragės autobusų parkas"

Atlyginimo politika: UAB "Tauragės autobusų parkas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Darbo užmokesčio samprata ir sudėtis. Darbo užmokesčio formos. Darbo užmokesčio sistemos. Darbo užmokesčio funkcijos ir rūšys. Darbo apmokėjimo organizavimas. Priemokos ir papildomos darbo išlaidos. Darbo apmokėjimo lėšos. Darbo užmokesčio lygiai. Darbo apmokėjimo lygį lemiantys veiksniai organizacijos pristatymas. Darbo laiko apskaita. Darbo užmokesčio žiniaraštis. Išskaitymai iš darbo užmokesčio. Darbo užmokesčio mokėjimas bendrovėje. Atlyginimų analitinė apskaita, jų registravimas ir sąnaudų paskirstymas. Neatsiimto (deponuoto) uždarbio apskaita. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Rinkos sąlygomis žmogaus darbo jėga yra perkama ir parduodama. Kaip ekonominė kategorija darbo užmokestis išreiškia santykius tarp kapitalisto ir samdinio dėl pastarojo darbo jėgos įvertinimo ir apmokėjimo. Darbo užmokestis yra darbo jėgos vertės piniginė išraiška arba jos kaina. Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo tam tikrų subjektyvių ir objektyvių socialinių veiksnių. Šiuos veiksnius reikia labai gerai išanalizuoti, kad darbo užmokestis būtų teisingai apskaičiuojamas. Įvairių šalių statistika akivaizdžiai rodo, kad universitetinis išsilavinimas, aukšta kvalifikacija, darbo stažas įmonėje ir kiti panašūs veiksniai svarbiausia sąlyga gauti aukštesnį darbo užmokestį.
Taigi dauguma žmonių gauna savo gamybos produkto dalį "darbo užmokesčio" forma. Šiuo terminu ekonomikos teorijoje apibūdinamas bet koks darbo arba paslaugų apmokėjimas. Autobuso vairuotojas, mūrininkas, banko tarnautojas, gydytojas, mokytojas, advokatas, pardavėja ir daugybė kitų žmonių gauna darbo užmokestį kaip atlyginimą už dalyvavimą gamyboje savo pastangomis - fizinėmis arba protinėmis, "rankomis" arba "galva".
Darbo tikslas: Išsiaiškinti atlyginimo politiką " X" organizacijoje.
Darbo objektas: Atlyginimų politika " X" organizacijoje.
Darbo uždaviniai:
1. Nustatyti darbo užmokesčio svarbą organizacijoje;
2. Apibrėžti DU funkcijas ir rūšis;
3. Išanalizuoti DU sistemą;
4. Nustatyti veiksnius lemiančius darbo apmokėjimo lygį organizacijoje;
5. Išsiaiškinti kaip vykdoma darbo užmokesčio apskaita organizacijoje.
Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė, internetinių puslapių analizė, UAB "Tauragės autobusų parkas" 2006 metų veiklos ataskaitos analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai11
Dydis43.84 KB
Autoriuse
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Atlyginimo politika UAB Taurages autobusu parkas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą