Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Profesinės veiklos praktikos ataskaita: didmeninė prekyba šaldytais produktais UAB "Sėda"

Profesinės veiklos praktikos ataskaita: didmeninė prekyba šaldytais produktais UAB "Sėda"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Profesinės veiklos praktikos, atliktos UAB "Sėda", ataskaita. Įvadas. Įmonės charakteristika. Profesinės veiklos praktikos turinys. Pinigų laikymo organizavimas ir apskaita. Atsiskaitymų organizavimas ir apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaita. Pagrindinės gamybos išlaidų apskaita. Veiklos išlaidų apskaita. Kitų pajamų ir išlaidų apskaita. Nuosavo kapitalo ir pelno paskirstymo apskaita. Finansinė atskaitomybė. Išvados.

Ištrauka

2000 m.rugpjūčio 18 d. buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė ,,Sėda" Jos pagrindinė veikla- maisto produktų gamyba.
Šiame darbe nagrinėjamas objektas – UAB ,,Sėda", o tiriamasis dalykas – UAB ,,Sėdos" apskaita. Šio darbo tikslas – remiantis apskaitos ir finansų teorinėmis žiniomis ir praktiniais įgūdžiais išanalizuoti UAB ,,Sda", tai įvertinti ir pateikti profesinės veiklos praktikos ataskaitą.
Tikslui pasiekti keliami tokie uždaviniai:
● Apibūdinti UAB ,,Sėdos", įmonės struktūrą, veiklos organizavimą, įmonės trijų finansinių metų veiklos rezultatus ir perspektyvinius planus;
● Išanalizuoti įmonės apskaitos organizavimą;
● susipažinti su nagrinėjamos įmonės finansų organizavimu;
● Susipažinti su praktiniu apskaitos ir finansų organizavimu;
● Pateikti išvadas.
Analizuojamoje atskaitoje taikomas monografinis metodas, naudojant įmonės duomenis iš pagrindinių duomenų.
UAB ,,Sėda" įregistruota 2000 m. rugpjūčio mėn. 18 d. Bendrovės registracijos adresas: , Kaunas, Lietuvos Respublika.
UAB ,,Sėdos" pagrindinė veikla- didmeninė prekyba šaldytais miltiniais , bulviniais (koldūnai, virtiniai, cepelinai, lietiniai ir kt. maisto pusgaminiai) maisto produktais.
Įmonėje yra trys akcininkai. Vidutinis įmonės darbuotojų skaičius 2005 metais– 11 darbuotojų, 2006 metais- 12 darbuotojų.
Bendrovė apskaitą tvarko ir finansinę atskaitomybę rengia pagal šiuos finansinę apskaitą ir įmonių veiklą reglamentuojančius teisės aktus: LR buhalterinės apskaitos įstatymas; verslo apskaitos standartai; LR įmonių finansinės atskaitomybės įstatymas; LR pinigų įstatymas; LR akcinių bendrovių įstatymu; LR darbo ir civilinis kodeksai; LR apskaitos instituto Standartų tarybos nustatymas ,,dėl pavyzdinio sąskaitų plano patvirtinimo".
Bendrovės finansiniai metai sutampa su kalendoriniais metais. Prasideda sausio 1 d. Ir baigiasi gruodžio 31 d. Bendrovės apskaita tvarkoma dvejybiniu įrašu. Buhalterinė apskaita yra kompiuterizuota, taikoma ,,BUHA-W" programa. Apskaita tvarkoma ir apskaitos dokumentai surašomi naudojant Lietuvos piniginį vienetą – litą, o prireikus - ir litą, ir užsienio valiutą.
UAB ,,Sėdos" apskaitą tvarko samdoma įmonės vyr. buhalterė. Ji apdoroja ir suveda pirminius dokumentus į apskaitos bazę, vykdo finansų tvarkymą, veiklos analizę, rengia finansinę atskaitomybę, kuri pateikiama įmonės vadovui bei akcininkams. Vyr.buhalterė pati atsako už buhalterinių įrašų teisingumą pagal pateiktus dokumentus ir finansinės atskaitomybės pateikimą laiku. Pagal valdymo struktūrą vyriausia buhalterė pavaldi direktoriui.
Pagal 2,3,4 PRIEDUS sudariau 1 lentelę. Joje pateikiau paskutinių trijų metų finansinius rezultatus. 5 PRIEDE dar pateikiau aiškinamąjį raštą, kuriame yra paaiškinamos balanse, pelno (nuostolių) ir nuosavo kapitalo pokyčių ataskaitose nurodytos sumos, ir atskleidžia papildomą informaciją, kuri nepateikiama finansinės atskaitomybės ataskaitose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis21.52 KB
Autoriustububu
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasUrbonavičienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines veiklos praktikos ataskaita didmenines prekybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 17 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Urbonavičienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą