Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Egipto apskaitos sistema

Egipto apskaitos sistema

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Pradinė struktūra. Įstatyminė sistema. Profesija. Profesinis mokymas ir praktika. Apskaitos ir audito standartų diegimas. Projektuojami ir praktikuojami apskaitos standartai. Finansinių ataskaitų kokybės suvokimas. Išvados.

Ištrauka

Ši ataskaita buvo pagrįsta peržiūrėjus apskaitos ir audito standartus ir taikymą Egipte. Tai formuoja Pasaulio Bankas ir Tarptautinis valiutos fondas (IMF) bendra iniciatyva su Laikymosi standartų ir Kodeksu (ROSC). Peržiūros procesas įtraukė vertinimą kaip apskaitos ir audito standartai projektuojami ir taikomi praktiškai, ir nagrinėjamas mechanizmo efektyvumas užtikrinantis laikymąsi oficialių standartų. Peržiūra panaudojo diagnostinį šabloną pagal Pasaulio Banką palengvinti duomenų surinkimą pagal nacionalinius specialistus. Šis buvo papildytas pagal apmokėtus pratimus vadovaujant Pasaulio Banko personalui.
Egiptas turi praktinio finansinio valdymo ir atskaitomybės istoriją. Per 1960 metus, su judėjimu link ekonominio valdymo pagrįsto centriniu planavimu, nacionalizacija, ir greitas viešojo sektoriaus plėtimasis, Centrinė Apskaitos Organizacija tapo vyriausybine agentūra atsakinga už audito viešąjį sektorių, įskaitant valstybės valdomas kompanijas. 1970 metų viduryje, Egipto vyriausybė įvedė "atvirų durų" politiką liberalizuojanti nacionalinį ūkį, 1991 vyriausybė paleido visapusišką ekonominę reformą ir struktūrinio sureguliavimo programą pagal Pasauli o Banką ir Tarptautinį valiutos fondą. Egiptas žinąs kad tokia programa sustiprins reguliuojamos sistemos egzistavimą, korporacinės informacijos tinkamumas, priėmimas tarptautiniu mastu priimtos apskaitos ir audito standartai. Šių pastangų dalimi, Egipto vyriausybė iniciatyva paleista keletas reformų korporacijų finansinėms ataskaitoms ir atskleidimo reikalavimams, bet šie pagerinimai dar iki galo nepabaigti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis17.64 KB
AutoriusSimas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas5
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Egipto apskaitos sistema [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 11 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą