Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Įmonės mokestinė atskaitomybė: prekyba vaisiais AB "Vėjas"

Įmonės mokestinė atskaitomybė: prekyba vaisiais AB "Vėjas"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Pridėtinės vertės mokestis ir jo deklaracija. Nekilnojamojo turto mokestis bei jo perkėlimas į deklaraciją. Mokestis už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių. Mokesčio deklaracija. Pelno mokestis. Mokesčio deklaracija. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Prekyba vaisiais Lietuvoje egzistuoja daugelį metų. Žmonės jau senovėje vartojo vaisius, kadangi šie yra pagrindiniai vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltiniai. Iš pat pradžių vaisiai buvo auginami savoms reikmėms tenkinti, tačiau laikui bėgant jais imta prekiauti ir netgi eksportuoti į svečias šalis. Taip pat neišvengiamas yra ir įvairių vaisių importas į Lietuvą, kadangi žmonių poreikiai vis didėja.
Vaisių sektorius sparčiai plėtojamas, nes sodininkystė – perspektyvi Lietuvos ūkio šaka. Tačiau šios srities prekybininkų – mažmenininkų Lietuvoje nėra labai daug. Lietuvos įmonių kataloge jų randame dvidešimt vieną. Taip pat vaisiais iki šiol prekiaujama ir turgavietėse. Vienos įmonės prekybą vykdo vidaus rinkoje, kitos tuo neapsiriboja ir pardavinėja produkciją užsienio rinkoje. Mūsų šalyje parduodamų vaisių asortimentas yra platus, pradedant citrusiniais (apelsinais, mandarinais, citrinomis), kaulinais (abrikosais, slyvomis, persikais) vaisiais ir baigiant kriaušėmis, obuoliais ir t. t. Tokia vaisių įvairovė leidžia patenkinti bet kokio pirkėjo poreikius, kadangi rinktis tikrai yra iš ko.
Ypatingai didelis dėmesys yra skiriamas vaisių kokybei bei ženklinimui, kadangi labai dažnai pasitaiko, jog vaisiai yra arba neteisingai ženklinami, arba visiškai neženklinami, o to neturėtų būti.
Ne išimtis ir AB "Vėjas", kuri savo veiklą (mažmeninę prekybą vaisiais) vykdo nuo 1999 m. rugpjūčio 6 d. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, Didlaukio g. 61. AB "Vėjas" prekiauja įvairių rūšių kokybiškais vaisiais bei realizuoja savo produkciją ne tik vidaus rinkoje, bet taip pat ir užsienio rinkoje. Todėl pagal pateiktus duomenis bus apskaičiuoti nurodyti mokesčiai, kuriuos įmonė turi deklaruoti.
Kursinio darbo tikslas – taikant teorines bei praktines žinias sudaryti AB "Vėjas" mokestinę atskaitomybę.
Kursinio darbo uždaviniai:
1. Susirasti trūkstamus įstaigų duomenis.
2. Apskaičiuoti AB "Vėjas" mokesčius.
3. Deklaruoti mokesčius mokestinėse deklaracijose.
4. Užpildyti formą, susijusią su suteikta parama (jeigu ją iš viso reikia pildyti).
Šį darbą sudaro dvi dalys: pirmoji dalis – tiriamoji, kurioje pateikiami mokesčių skaičiavimai (lentelėse). Antroji dalis – gautų mokesčių deklaravimas mokestinėse deklaracijose bei mokesčių įvertinimas.
Skyrių apžvalga:
Pirmajame skyriuje pateiktas pridėtinės vertės mokesčio skaičiavimas bei šio suskaičiuoto mokesčio perkėlimas į atitinkamos formos deklaraciją.
Antrajame skyriuje yra apskaičiuotas nekilnojamojo turto mokestis. Taip pat šiame skyriuje pagal gautus rezultatus užpildyta deklaracija.
Trečiajame skyriuje atlikti skaičiavimai, susiję su mokesčiu už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių. Atliktų skaičiavimų gauti rezultati atsispindi mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių deklaracijoje.
Ketvirtajame skyriuje pateiktas pelno mokesčio skaičiavimas. Skaičiuojant šį mokestį visi rodikliai (duomenys) suskirstyti į tris pagrindines grupes: leidžiamus atskaitymus, ribojamus leidžiamus atskaitymus bei neleidžiamus atskaitymus. Be šio skaičiavimo taip pat yra užpildyta deklaracija. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis31.14 KB
Autoriusdinutee
Viso autoriaus darbų23 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones mokestine atskaitomybe prekyba vaisiais AB Vejas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą