Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Įmonės mokestinė atskaitomybė: metalo apdirbimo UAB "Tyla"

Įmonės mokestinė atskaitomybė: metalo apdirbimo UAB "Tyla"

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) apskaičiavimas. Nekilnojamo turto mokesčio apskaičiavimas. Mokesčio už aplinkos teršimą skaičiavimas. Pelno mokesčio apskaičiavimas. Išvados. Priedai (5).

Ištrauka

Jau gilioje senovėje mūsų protėviai gan plačiai vertėsi namų amatais: verpimu, puodininkyste, medžio, metalo apdirbimu ir pan. Apie tai liudija tyrinėtojų rastos metalų liejimo krosnelės, liejimo formos, samteliai ir kt. Metalo poreikis dėl savo ilgaamžiškumo, tvirtumo ir patvarumo yra išlikęs ir iki šių dienų. Kaip įrodymas, galima teigti, kad dabar metalo pramonė atlieka svarbų vaidmenį daugelio Europos perdirbimo pramonės šakų grandinėje. Ji laikoma viena iš pagrindinių, nes metalų gamyba yra pirmoji svarbi grandis daugelio pramonės įmonių, gaminančių ilgalaikį turtą (mechanikos inžinerija, automobilių pramonė, laivų statyba, aeronautika, statyba ir pan.) ir vartotojų prekes, pridėtinės vertės kūrimo grandinėje.
Įmonė "TYLA" - viena iš moderniausių metalo apdirbimo lyderių Rytų Europoje, gaminanti plataus asortimento įvairios paskirties metalines duris. Nuo pat įmonės įkūrimo, tai yra 1999 04 14, visi gaminiai ne tik sertifikuoti, bet ir atitinka Europos Sąjungos standartus. Įmonėje iš viso dirba 17 kvalifikuotų savo srities specialistų, kurie, savo darbe vadovaujasi tokiais principais:
• gebėti laiku prisitaikyti prie besikeičiančių klientų poreikių;
• naujausių metalo apdirbimo technologijų įsisavinimas;
• įgyvendinti sudėtingiausias klientų idėjas.
Tačiau neatskiriamas dalykas nuo bet kokios verslo (ir ne tik) apraiškos - mokesčiai. Todėl šio kursinio darbo tikslas – nustatyti įmonės veiklos rezultatus per atitinkamą laikotarpį (2008 metus) ir rasti reikalingą informaciją apskaičiuojant mokesčius.
Darbo uždaviniai:
1. Apskaičiuoti ir deklaruoti įmonės valstybei mokamus mokesčius, tokius kaip pridėtinės vertės, nekilnojamo turto, mokesčio už aplinkos teršimą bei pelno mokestį;
2. Užpildyti suteiktos paramos formą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai14
Dydis41.98 KB
Autoriusdinutee
Viso autoriaus darbų23 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones mokestine atskaitomybe metalo apdirbimo UAB Tyla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą