Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Paslaugų ir aptarnavimo įmonės informacinė sistema

Paslaugų ir aptarnavimo įmonės informacinė sistema

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960
Aprašymas

Įvadas. Paslaugų ir aptarnavimo įmonės. Duomenų bazės struktūros sudarymas, projektavimas. Duomenų bazės lentelių sudarymas. Duomenų bazių (DB) užklausos. Formos. Ataskaitos. Darbas su programa. Ekonominė dalis. Rinka. Konkurentai. Produktas. Kaina. Pardavimas ir reklama. Darbo sauga darbo vietoje, dirbant su videoterminalais. Įvadas. Darbo ir poilsio režimas. Videoterminalo įrenginiai. Displėjaus ekranas. Klaviatūra. Darbo stalas arba darbo paviršius. Darbo kėdė. Darbo aplinka. Erdvės reikalavimai. Apšvietimas. Triukšmas. Vibracija. Šiluminė aplinka. Spinduliuotė. Oro kokybė. Videoterminalo ir darbuotojo sąveika. Išvados. Priedai (1).

Ištrauka

Kiekviena įmonė, užsiimanti komercine veikla, turi vesti savo veiklos apskaitą: tai ir užsakymai, jų įvydymo laikas, informacija apie klientus, apie gautus už užsakymus pinigus. Norint užtikrinti nepriekaištingą įmonės veiklą taip pat būtina ir tiksli darbuotojų apskaita: asmeninė informacija apie darbuotojus, įsakymai personalo klausimais, darbuotojų atliktų darbų apskaita ir t.t. Šiame diplominiame darbe sukurta ir pateikta DB paslaugų ir aptarnavimo įmonės veiklos ir personalo informacinė sistema.
Ko gero, tik retas iš mūsų nėra naudojęsis kokios nors paslaugų ir aptarnavimo įmonės paslaugomis. Norėdami tvarkingai bei gražiai atrodyti, einame į į vieną iš jų: kirpyklą, grožio saloną ar pan.. Prieš eidami į kokią nors šventę taip pat ten ateiname pasidaryti proginę šukuoseną. Dažnai užsukame pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą ar kokią kitą kosmetinę procedūrą. Tad tokioje įstaigoje, kuri teikia tiek daug įvairiausių paslaugų, reikalinga tiksli užsakymų , atliktų darbų, darbuotojų darbo apskaita.
Šioje paslaugų ir aptarnavimo įmonėje dirba tik kvalifikuoti, patyrę darbuotojai, išmanantys savo darbą. Jie nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose kursuose, seminaruose. Šios informacijos kaupimas taip pat labai reikalinga vedant darbuotojų darbo apskaitą.
Paslaugų ir aptarnavimo įmonėse atliekama daug įvairių paslaugų – tai ir kirpimai, sušukavimai, proginiai kirpimai, plaukų dažymas, manikiūras, pedikiūras bei kitos paslaugos. Taip pat priimami išankstiniai užsakymai proginėms šukuosenoms bei kitoms įmonės teikiamoms paslaugoms. Reikalinga išrašyti sąskaitas už atliktas paslaugas.
Kadangi atliktų darbų, teikiamų paslaugų apskaitą atlikti rankiniu būdu yra be galo sunku, be to, tai užima daug laiko, reikia net kelių darbuotojų šiam darbui atlikti, norint palengvinti paslaugų ir aptarnavimo įmonės darbuotojų darbą ir buvo sukurta ši duomenų bazė.
Pateiktame diplominiame darbe suprojektuota automatizuota duomenų bazė paslaugų ir aptarnavimo įmonės užsakymų, atliktų darbų, išrašytų sąskaitų bei darbuotojų duomenų apskaita. Suprojektuota ADB pritaikyta paslaugų ir aptarnavimo įmonės darbo apskaitai.
Pagrindiniai sukurtos ADB uždaviniai yra šie :
Klientų apskaita bei paieška;
Atliktų darbų bei paslaugų paieška bei apskaita;
Užsakymų apskaita;
Automatinis sąskaitų išrašymas;
Personalo duomenų kaupimas bei apskaita. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos diplominis darbas
KategorijaApskaita
TipasDiplominiai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis975.73 KB
AutoriusDonatas
Viso autoriaus darbų21 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasD. Mažeika
Švietimo institucijaVilniaus dizaino kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Paslaugu ir aptarnavimo imones informacine sistema [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 53 puslapiai 
  • Vilniaus dizaino kolegija / 3 Klasė/kursas
  • D. Mažeika
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą