Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Išlaidų esmė ir klasifikavimas: didmeninė prekyba naftos produktais UAB "PET"

Išlaidų esmė ir klasifikavimas: didmeninė prekyba naftos produktais UAB "PET"

Aprašymas

Literatūros apžvalga. Įmonės apžvalga UAB "PET". Išlaidų esmė ir jų klasifikavimas. Išlaidų samprata. Išlaidų klasifikavimas. Gamybos ir laikotarpio išlaidos. Išlaidų elgesys. Veiklos išlaidų apskaita. Išvados.

Ištrauka

Veiklos išlaidų apskaitos klausimus yra rašę Lietuvos ir užsienio mokslininkai bei specialistai: D.Tamulevičienė, J.Mackevičius, K.Valužis, D.Poškaitė, Z.Gaidienė, E.Bubnio ir kt.
Kad suprastume, kas yra išlaidų apskaitos apskaita, reikia išanalizuoti, kas yra išlaidų samprata, ir išlaidų klasifikacija. Tai analizavo: J.Mackevičius.(Valdymo apskaita). Ši knyga padeda nuodugniau suprasti ekonominius reiškinius, plačiau matyti jų vyksmą, objektyviau juos vertinti ir priimti teisingus sprendimus, S. Radavičius (Įmonės finansai: analizė ir prognazavimas), E.Radzevičius( Įmonės finansai;analizė ir prognozė), A.Jurkštienė( Valdymo apskaita), Z.Gaidienė(Finansų valdymas).
Nagrinėdama gamybos ir laikotarpio išlaidų klausimą, buvo panauduota lieteratura : A.Feiferas/Z.Gaidienė (Finansų apskaita), H.Dauderis (Finansų apskaita. Kaip pasirinkti sprendimą.),J.Mackevičius (Valdymo apskaita. Koncepsija, metodika, politika).
Kas yra išlaidų elgesys ir jo samprata, kintamosios išlaidos, pastovios išlaidos, mišrios išlaidos
Atskleidžia mums; S.Radavičius, Z.Gaidienė, E.Radzevičius, J. Mackevičius.
Užsienio šalių šios srities specialistų medžiagą galima rasti internetiniuose puslapiuose : www.hansen.nelson.com , www. gproline.com/abc/activity.
Mokslinio darbo rezultatai paskelbti šiose publikacijose ir moksliniuose straipsniuose : G.Černius - Atsakymas į E.Vabalo ir J.Žinklio straipsnį (Sąnaudos, kaštai ir išlaidos), G.Doveikis ir kt. (Finansinė ir menedžmento apskaita. Įmonių apskaita.), H.Dauderis (Finansų apskaita),E.Radzevičius (Įmonės finansai: analizė ir prognozė.), A. Jovaiša (Apskaitos ir mokesčių apžvalga) D.Zinkevičienė (Gamybos išlaidų apskaitos ir produkcijos kalkuliavimo metologiniai aspektai) ir kt.
Taip pat aprašant tem1 "Veiklos išlaidų apskaita" buvo atsižvegta į daugelio mokesčių įstatymus, poįstatyminių aktų nuostatus, Vyriausybės nutarimus, Verslo apskaitos standartus. Panaudotos buhalterin4s apskaitos duomenys , audito analizė , Statistikos Departamento ataskaita apie įmonės "Pet***""rodiklius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai20
Dydis33.32 KB
AutoriusLILIJA
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasNovašinskienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Islaidu esme ir klasifikavimas didmenine prekyba naftos produktais UAB PET [speros.lt].rtf
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Novašinskienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą