Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaitos programa "Balansas 2004" (2)

Apskaitos programa "Balansas 2004" (2)

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Programos "Balansas 2004" pristatymas. Instaliavimo bei naudojimo reikalavimai. "Balansas 2004" sistemos moduliai. Modulių pristatymas. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena įmonė užsiimanti pirkimo ar pardavimo paslaugomis, turi vesti įmonės apskaitą. Šiam tikslui atlikti yra sukurta begalės apskaitos programų, kurios palengvina šį darbą. Įmonės gali rinktis iš jau sukurtų apskaitos programų ir naudotis vedant buhalteriją, arba užsisakyti programą, kad ji būtu sukurta būtent tos įmonės poreikiams tenkinti, pastarąjį variantą renkasi turtingesnės įmonės.
Apskaitos programos pristatymo darbui atlikti pasirinkta – "Balansas 2004" programa. Ši programa tinka įvairių įmonių apskaitos vedimui, turi atskirus modulius, kurie leis lengviau atlikti reikiamą operaciją. Šios sistemos darbas derinamas su Windows programomis, nes atskaitas galima formuoti lentelių ar Word formatu.

Darbo objektas –apskaitos programa "Balansas 2004".
Darbo tikslas – pristatyti apskaitos programą "Balansas 2004".
Uždaviniai:
1. Pristatyti programos "Balansas 2004" naudojimo galimybes;
2. Pateikti instaliavimo, bei naudojimo reikalavimus;
3. Pristatyti programos "Balansas 2004" modulius.
Darbo metodai:
Mokslinės literatūros analizė.


Programa "Balansas 2004" – tai apskaitos sistema, apimanti buhalterinę, finansinę ir verslo valdymo apskaitą. Ji turi įprastas grafinės Windows terpės "interfeiso" galimybes, o Kliento/Serverio (Client/Server-SQL) technologija bei tranzakcijų mechanizmas užtikrina duomenų patikimumą ir stabilumą. Sistema "Balansas 2004" pritaikyta Lietuvos vartotojui, yra daugiavartotojiška sistema, tenkinanti įvairaus dydžio kompanijų reikalavimus. Sistema turi modulinę struktūrą, todėl klientas gali įsigyti tik tuos modulius, kurie jam reikalingi ir tik tiek, kiek jų reikia, t.y. rasti sau geriausią ir pigiausią sprendimą.

Sistemoje "Balansas 2004" galima matyti įmonės (visos įmonės, įmonės padalinio, kaštų centro, objekto) balansą iš karto po ūkinės operacijos patvirtinimo. Taip pat vartotojas gali bet kada surasti tą pirminę operaciją, kuri ir suformavo įrašą įmonės balanse (didžiojoje knygoje), t.y. atsekti tiek ūkinės operacijos sąskaitų korespondencijas, tiek ir kokia ūkinė operacija buvo pagrindu tam tikrai korespondencijai. Sistemoje "Balansas 2004" veikia vieningas sutarčių valdymo mechanizmas, vartotojas gali pats (be programuotojo pagalbos) papildyti ekrano laukus savais laukais, kur būtų vedama papildoma informacija. Sistema suderinama su sistemomis, aptarnaujančiomis kasos aparatus, kompiuterines svarstykles bei P.O.S.– us, turi "pardavimo taškų" modulį, kuris kartu su fiskaliniu bloku bei čekių spausdintuvu gali atlikti kasos aparato funkciją ir visas operacijas eksportuoti į sistemą "Balansas 2004". "Pardavimo taškų" modulis pritaikytas darbui vaistinėse (kompensuojamų vaistų pardavimo ypatumai).

Prie sistemos "Balansas 2004" gali jungtis brūkšninių kodų skaitytuvai, taip pat nešiojami brūkšninių kodų skaitytuvai-kaupikliai. Sistemoje "Balansas 2004" galima apriboti vartotojo veiksmus, panaudojant lanksčią vardų ir slaptažodžių sistemą bei vidinį administravimą. Sistemoje "Balansas 2004" yra ataskaitų generatorius, todėl ataskaitas galima nesunkiai kurti arba keisti. Prie ataskaitų galima prijungti papildomas programas ir tuo būdu labai praplėsti ataskaitų bei jose gaunamų duomenų spektrą. Sistema leidžia ataskaitas formuoti į MS Exel formatą (lenteles arba grafikus) bei į MS Word dokumentus. Darbui tarp nutolusių (nesujungtų lokaliu kompiuteriniu tinklu) darbo vietų ar filialų yra skirtas specialus duomenų (operacijų) apsikeitimo būdas - tarpfilialinis ryšys. Ryšiui panaudotas SQL replikavimo mechanizmas. Daliniam informacijos apsikeitimui galima naudoti sistemos "Balansas 2004" galimybę eksportuoti operacijas į tarpines bylas ir iš jų importuoti operacijas kitoje vietoje. Sistemoje "Balansas 2004" prekėms galima laisvai pasirinkti keletą matavimo vienetų, t.y. pirkti, parduoti, perduoti galima bet kokiais matavimo vienetais, tarp kurių aprašomi tarpusavio santykiai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis21.3 KB
AutoriusViktoras
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasKolaitienė
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos programa Balansas 2004 (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Kolaitienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą