Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Vidaus audito tarnybos įkūrimas ir jos darbo organizavimas įmonėje

Vidaus audito tarnybos įkūrimas ir jos darbo organizavimas įmonėje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Vidaus audito tarnyba ir jos teisinis reglamentavimas. Vidaus audito tarnybos esmė, veiklos organizavimas ir tikslai. Vidaus audito tarnybos funkcijos. Vidaus audito tarnybos vadovui keliami reikalavimai. Vidaus auditoriams keliami reikalavimai, jų teisės ir pareigos. Vidaus audito tarnybos įkūrimas Įmonėje "Argonitas". Įmonės "Argonitas" vidaus audito tarnybos (VAT) darbo planavimas ir vidaus audito atlikimas. Rizikų įvertinimas įmonėje. VAT planavimas įmonėje. Audito etapai. Audito programos, planai. Audito dokumentai. Vidaus audito ataskaitos parengimas ir jos pateikimas. Audito ataskaitos struktūra. Pažangos stebėjimas (veikla po audito). Vidaus audito tarnybos veiklos vidinis vertinimas. Išvados.

Ištrauka

Daugelyje pasaulio šalių vidaus audito tarnyba jau seniai tapo geriausiu įmonės vadovo pagalbininku ir konsultantu. Vidaus auditas padeda užtikrinti, kad organizacija galėtų efektyviai siekti savo verslo tikslų bei valdyti savo rizikas. Ši profesija pas mus žengia pirmuosius žingsnius, ir jos atstovams neretai dar tenka įrodinėti įmonių vadovams vidaus audito naudą. [15]
Lietuvoje vidaus auditas daugeliui organizacijų vadovų ir pačių vidaus auditorių vis dar asocijuojasi su funkcija, kuri organizacijoje atlieka policininko vaidmenį. Vidaus auditoriai koncentruojasi ties mokesčių klausimais, finansine atskaitomybe, procedūrų laikymusi. Pastaruoju metu išsivysčiusiose valstybėse vidaus auditoriai imasi vis giliau analizuoti veiklos procesus, tuo padėdami užtikrinti, kad šie procesai veiktų tinkamai ir efektyviai. Vidaus audito veikla vis labiau koncentruojama ne tik ties apskaitos reikalais, ji plečiasi ir apima verslo strategijas ir planus. Daugeliui auditorių ir organizacijų vadovų šis vidaus auditoriaus-konsultanto vaidmuo yra visiškai naujas, nors pasaulinių organizacijų patirtis rodo, kad vidaus auditorius dėl savo visą organizaciją apimančios veiklos specifikos yra būtent tas asmuo, kuris gali pažvelgti į organizaciją iš šono ir pasiūlyti daug platesnį požiūrį.
Taigi, būtent vidaus auditorius gali pasakyti, kaip organizacijai sekasi įgyvendinti strateginius tikslus, ar organizacija patikimai valdo tiems tikslams iškylančią riziką, ir pasiūlyti būdus, kaip tą veiklą gerinti ir tobulinti.
Vidaus auditas yra labai svarbus Lietuvos įmonėms siekiančioms tapti konkurencingomis Lietuvoje ir visame pasaulyje. Vidaus audito tarnybos dažniausiai kuriamos didelėse ir vidutinėse įmonėse. Įmonės kuria vidaus audito tarnybas pasitelkiant sukauptą patirtį, jų vadovai patys formuoja šios tarnybos užduotis bei tikslus.
Šio darbo tikslas yra išsamiai išstudijuoti vidaus audito tarnybos įkūrimą ir jos darbo organizavimą įmonėje "Argonitas". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis92.46 KB
AutoriusDaiva
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasSudarienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vidaus audito tarnybos ikurimas ir jos darbo organizavimas imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • Sudarienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą