Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita

Pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita. Pajamų ir sąnaudų samprata. Prekybinė veikla ir pardavimo pajamos. Pardavimo apskaita. Pajamų pripažinimas. Pardavimo sąnaudos. Sąnaudų apskaita. Pardavimo savikaina. Pajamų ir sąnaudų suvestinė. Pajamų ir sąnaudų apskaita prekybinėje įmonėje. UAB "Tela" charakteristika. UAB "Tela" pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienos įmonės apskaitos politika tūrėtų būti grindžiama bendraisiais apskaitos principais ir nustatyti pripažinimo kriterijus, įvertinimo būdus, grupavimą ir kitus specifinius principus ir jų taikymo procedūras. Reikšminga apskaitos dalis yra apskaitos procedūrų išrašai, kuriuose rodomas ūkinių operacijų apskaitos ir kontrolės algoritmas nuo jų užregistravimo iki atskleidimo metinėje finansinėje atskaitomybėje. Kuo įmonė didesnė, kuo jos veikla įvairesnė, tuo kruopščiau ir detaliau tūrėtų būti rengiama ūkinių operacijų apskaita.
Šiame darbe bus išnagrinėta pardavimų pajamų ir sąnaudų apskaita.
Prekybinė veikla - tai ūkinė veikla, susijusi su prekių pirkimu ir pardavimu. Prekybos įmonių veikla ypatinga tuo, kad jos įsigytų prekių neperdirba ir neapdoroja, tačiau atlieka tokias prekybai būdingas operacijas kaip prekių sandėliavimas, įpakavimas ir pan. Gamybos įmonės vartotojams parduoda savo sukurtas prekes kartu su paslaugomis.
Parduotų prekių ar suteiktų paslaugų ir iš jų gautų pajamų bei patirtų sąnaudų įvairovė labai plati, todėl šiame darbe aprašoma pajamų ir sąnaudų rūšys, jų apskaitos ypatumai, vertinimo kriterijai, pripažinimo bruožai bei grupavimas.
Darbo objektas: pajamų ir sąnaudų apskaita prekybinėje įmonėje.
Darbo tikslas: išanalizuoti pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaitą.
Darbo uždaviniai: išanalizuoti informacijos šaltinius, susijusius su pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaita, išanalizuoti pardavimo pajamų ir sąnaudų apskaitą įmonėje, apibendrinti tyrimo rezultatus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai4
Dydis26.89 KB
AutoriusLina
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasL. Striaukaitė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pardavimo pajamu ir sanaudu apskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • L. Striaukaitė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą