Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Profesinės veiklos praktikos ataskaita: fermentinių sūrių gamyba AB "Rokiškio sūris"

Profesinės veiklos praktikos ataskaita: fermentinių sūrių gamyba AB "Rokiškio sūris"

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įmonės apibūdinimas. Pinigų laikymo organizavimas ir apskaita. Paskolų ir finansinio turto apskaita. Paskolų apskaita. Lizingas. Ilgalaikis finansinis turtas. Atsiskaitymų organizavimas ir apskaita. Pirkėjų skolų apskaita. Skolų tiekėjams apskaita. Darbo užmokesčio apskaita. Mokėtinų už atostogas sumų, ligos pašalpų. Įmonės mokami mokesčiai.

Ištrauka

AB "žemaitijos pienas" (toliau – Bendrovė) yra listinguojama akcinė bendrovė, įsikūrusi Rokiškyje.
AB akcijomis prekiaujama Vilniaus vertybinių popierių biržoje ir jos įtrauktos į Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą (VVPB simbolis – RSU1L).
Konsoliduotą Grupę (toliau – Grupė) sudaro Bendrovė, du jos filialai bei septynios dukterinės įmonės. Toliau pateikiami filialai ir dukterinės įmonės.
Pagrindinė Grupės veikla yra fermentinių sūrių ir kitų pieno produktų gamyba. Grupės pagrindinė veikla yra pieno perdirbimas. Pagrindiniai produktai yra sūriai, sviestas, sausi pieno produktai ir švieži pieno produktai. Gamyba yra vystoma Rokiškio, Utenos ir Ukmergės miestuose. Pagrindinis produktas per visus įmonės gyvavimo metus buvo ir yra fermentinis sūris.
Įmonėje gaminami sūriai skirstomi į puskiečius ir kietus. Prie puskiečių sūrių priskiriama Rokiškio sūris (įvairių riebumų ir svorio) , Hermis, Utenos, Lietuviškas, Gauda, Edamas. Prie kietų sūrių priklauso Goja, Montekampo, Gojus.
Įmonė naudojamas sąskaitų planas atitinka pavyzdinį sąskaitų planą (yra 6 sąskaitų klasės). Įmonės sąskaitų plane yra pridėta užbalansinės veiklos sąskaitos bei kai kurios sąskaitos išskaidytos į smulkesnes, nei pavyzdiniame sąskaitų plane, kad būtų galima tiksliai apskaityti įmonės veiklos rezultatus. AB "Rokiškio sūris" sąskaitų planas pateiktas ... priede.
AB "Rokiškio sūris" apskaita yra kompiuterizuota. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis28.16 KB
Autoriusgedas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVaisvalavičius
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasEkonomikos ir finansų valdymo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines veiklos praktikos ataskaita fermentiniu suriu gamybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 11 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Vaisvalavičius
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą