Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaitos gamybinės praktikos ataskaita: interneto tinklų instaliavimas UAB "Armonlita"

Apskaitos gamybinės praktikos ataskaita: interneto tinklų instaliavimas UAB "Armonlita"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Pinigų ir paskolų apskaita. Atsiskaitymų apskaita. Darbo ir darbo užmokesčio apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Gamybos išlaidų apskaita. Bendrųjų ir administracinių išlaidų apskaita. Prekių ir paslaugų pardavimų apskaita. Kapitalo ir rezervų apskaita. Atskaitomybė. Įmonės finansai. Išvados.

Ištrauka

Įmonė, kurioje aš atlikau praktiką yra Uždaroji akcinė bendrovė "Armonlita", įsikūrusi Kaune Maišio g. 4. Ji užsiima interneto tinklų instaliavimu. UAB yra nauja, įsikūrusi tik šiais metais balandžio mėnesį 19d. Ji turi juridinio asmens teises. Steigiant įmonę, pasirašyta 100 paprastųjų vardinių akcijų po 100 Lt, iš viso 10000 Lt. Visi UAB "Armonlita" akcininkai - fiziniai asmenys, jų yra du. Įmonė yra užsiregistravusi kaip PVM mokėtoja, taip pat moka kelių mokestį nuo realizacinių pajamų, pelno mokestį ir kitus privalomus mokesčius.
Įmonėje dirba du nuolatiniai darbuotojai: direktorius R.Plančiūnas, kuris yra ir šios įmonės akcininkas, taip pat buhalterė. Vasaros metu darbuotojų priimama daugiau – vadybininkų, darbininkų, nes padaugėja klientų, norinčių turėti mūsų paslaugas.
Buhalterinė apskaita įmonėje vedama pagal buhalterinės apskaitos įstatymą. UAB "Armonlita" turi pasitvirtinusi savo sąskaitų planą . Kiekvienai sintetinei sąskaitai yra užvesti apskaitos registrai. Įmonėje buhalterė neturi galimybės naudotis buhalterine programa, todėl suvedant buhalterinius duomenis naudojasi Microsoft Excel programa.
Kadangi UAB "Armonlita" yra maža įmonė tai atskiro kasininko neturi. Visas kasos operacijas vykdo buhalterė. Su buhaltere yra sudaryta pilnos materialinės atsakomybės sutartis.
Pinigai į kasą priimami išrašant kasos pajamų orderius (2 PRIEDAS). Jei pinigai priimami kitoje įmonėje, kurioje buvo atliekami darbai, tada darbuotojas išrašo kvitą forma Nr.10 . Pagal šį kvitą buhalteris išrašo KPO, kaip tos dienos įplaukas, ir įtraukia į kasos knygą. Jei paslaugas gavusi įmonė atsiskaito grynais pinigais per kasą tada KPO išrašomas tiesiogiai tai įmonei, kuri įmokėjo pinigus. Tada KPO kvitas atiduodamas tai įmonei, o viršutinė dalis segama prie kasos dokumentų. KPO pildomi pilnai, užpildomos visos grafos, kaip to reikalauja kasos vedimo taisyklės. Traukiant į kasos knygą pajamas už paslaugas ar prekes kontuojama taip: D 272, K 240. Dar pinigai į kasą gaunami iš bankuose turimos atsiskaitomosios sąskaitos. UAB "Armonlita" atsiskaitomąją sąskaitą turi AB bankas"Hansabankas" Kauno skyriuje. Gryniems pinigams iš banko paimti yra nupirkta čekių knygelė. Pildant čekį, kada yra imami pinigai iš sąskaitos, užpildoma įmonės pavadinimas, data, sąskaitos numeris, darbuotojo kuris išima pinigus vardas, pavardė, asmens kodas, paso numeris ir išdavimo data. Čekį pasirašo direktorius ir buhalterė ir patvirtina įmonės antspaudu. Gauti pinigai iš banko yra užpajamuojami kasoje, tą pačią dieną išrašant kasos pajamų orderį, nurodant čekio numerį. Tada D272 K271
Pinigai iš kasos išlaiduojami išrašant kasos išlaidų orderius (3 PRIEDAS). Kasos išlaidų orderis išrašomas pagal pateiktus pateisinamus dokumentus tai gali būti PVM sąskaitos-faktūros, sąskaitos faktūros, čekiai, darbo užmokesčio mokėjimo žiniaraščiai ir kiti. Jei išmokama šios įmonės darbuotojui tai kasos išlaidų orderyje parašoma darbuotojo pavardė, vardas, įmonės iš kurios gautas dokumentas pavadinimas ir dokumento numeris. Gavęs pinigus darbuotojas įrašo gautą sumą, datą ir pasirašo. Jei pinigai išmokami tiesiog tiekėjui tai kasos išlaidų orderyje įrašomi to tiekėjo atstovo visi duomenys iš paso. Tiekėjo atstovas atsiimdamas pinigus atsiveža įgaliojimą iš savo įmonės dėl teisės gauti pinigus. Išmokant tiekėjui kontuojama taip: D450 K272. Kada padarytos per kasą išlaidos patenka tiesiog į gamybos sąnaudas, tada kontuojama taip: D611 D251 K272. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis33.37 KB
Autoriusagnishka
Viso autoriaus darbų24 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasN. Stončiuvienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos gamybines praktikos ataskaita interneto tinklu instaliavimo imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 26 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • N. Stončiuvienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą