Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Finansinė atskaitomybė (2)

Finansinė atskaitomybė (2)

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Finansinės atskaitomybės samprata ir struktūra. Finansinės atskaitomybės rengimo principai ir reikalavimai. Atskaitomybės tipai ir rūšys. Finansinės atskaitomybės vartotojai ir jų poreikiai. Išvados.

Ištrauka

Baigiamasis finansinės apskaitos etapas yra grupės ataskaitų, vadinamų finansine atskaitomybe, parengimas. Finansinės ataskaitos – tai ūkinio vieneto modelis. Nors atskaitomybė ir nepateikia išsamaus tikrosios verslo būklės vaizdo, kadangi apskaitos informacija yra apytikrė, o ne absoliučiai tiksli, tačiau ji yra geriausias iš galimų apskaitininkų bandymų tai pasiekti.
Kiekvienos įmonės veiklos efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo valdymo personalo darbo. Savo ruožtu, valdytojų darbo kokybę apsprendžia gaunamos informacijos išsamumas. Neįmanoma gerai tvarkytis įmonėje, nežinant pagrindinių veiklos rodiklių, tarkim, kokiu turtu disponuoja įmonė, kokia naudą iš šio turto gauna, bei kas yra šio turto savininkas. Pagrindinis finansinės apskaitos tikslas – planuoti ir valdyti įmonės veiklą. Kiekvienas verslininkas turi mokėti naudotis apskaitos teikiama informacija, nes antraip apskaitos sistema nebus naudinga. Rengiant finansinę atskaitomybę svarbu ne tik suvokti apskaitos objektų esmę, bet ir suprasti pačios apskaitos sąvoką. Taip pat labai svarbu suvokti apskaitos ir jos teikiamos informacijos svarbą ir įtaką momentiniams valdymo sprendimams. Apskaitos principų realizavimas praktinėje veikloje – sudaro visas prielaidas sėkmingam įmonės darbui. Įmonė, siekdama sėkmingo darbo, vadovaujasi bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodais ir taisyklėmis, skirtomis ūkio subjekto apskaitai tvarkyti ir finansinei atskaitomybei sudaryti bei pateikti.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti finansinės atskaitomybės parengimo tvarką, pagrįstą įstatymais, jos struktūrą, principus, bei vartotojus, kuriems reikalinga finansinė atskaitomybė.

Baigiantis metams įmonės vadovai bei kiti suinteresuotieji asmenys paprastai nori sužinoti atsakymus į tokius svarbius klausimus apie įmonę: Ar sėkmingai ji vykdė veiklą konkrečiu laikotarpiu? Kokia šiuo metu yra įmonės užimama pozicija? Netiesiogiai atsakymus į šiuos klausimus galite rasti tarpinėje ir metinėje finansinėje atskaitomybėje.
Finansinė atskaitomybė – tai finansinių duomenų apie įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus, pinigų srautus ir kitas ūkines operacijas bei ūkinius įvykius periodinis parengimas nustatyta forma, siekiant patenkinti informacijos vartotojų poreikius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis17.61 KB
Autoriusemutesss
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPučkienė
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasEkonomikos ir finansų valdymo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansine atskaitomybe (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Pučkienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą