Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Finansinė atskaitomybė: UAB "Vėjas"

Finansinė atskaitomybė: UAB "Vėjas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Finansinės atskaitomybės samprata. Finansinės atskaitomybės esmė ir tikslas. Įmonių finansinės atskaitomybės klasifikacija. Finansinės atskaitomybės parengimo principai. Finansinės atskaitomybės struktūra. Balanso struktūra. Pelno (nuostolių) ataskaitos struktūra. Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaitos struktūra. Pinigų srautų ataskaitos ypatumai. Aiškinamojo rašto struktūra. Išvados.

Ištrauka

Šis kursinis darbas yra analitinio, bet kartu ir aprašomojo pobūdžio. Jame bus ne tik kalbama apie finansinę atskaitomybę iš teorinės pusės, bet ir bus analizuojama jos struktūra remiantis UAB "Vėjas" finansine atskaitomybe. Darbą sudaro trys dalys. Visų pirma, bus aptarta finansinės atskaitomybės samprata, t.y. jos tikslai, reglamentavimas ir klasifikacija. Vėliau bus pereita prie finansinės atskaitomybės parengimo principų ir sudarymo reikalavimų, na o trečioje dalyje, visos finansinės atskaitomybės ataskaitų struktūros išryškės, kai bus išnagrinėta 2005 m. UAB "Vėjas" patvirtinta metinė finansinė atskaitomybė. Kadangi tema yra plati, stengiausi kiekvienoje dalyje pateikti tik reikalingiausią informaciją tiesiogiai susijusią su finansine atskaitomybe.
Kodėl būtent finansinę atskaitomybę pasirinkau tyrimo objektu? Mano nuomone, finansinė atskaitomybė yra viena aktualiausių temų vadovaujantiems darbuotojams, o apskaitos darbuotojams yra aktuali dėl jos svarbos ir kintamumo, t.y. vis atsirandančių įstatymo papildymų, rekomendacijų ir kitų naujovių (kaip antai 2004 m. įsigalioję VAS). Dėl to ir išryškėja pastovus temos naujumas nuolat verčiantis buhalterius tobulėti. Ne mažiau svarbu įvertinti tai, jog metinė finansinė atskaitomybė ir su ja susiję dokumentai yra vieni svarbiausių informacijos šaltinių pritraukiant naujas investicijas, vertinant ir kuriant bendrovės veiklos optimizavimo schemas. Vienas iš svarbiausių buhalterinės apskaitos uždavinių – tiekti informaciją finansinei būklei įvertinti, operatyviai kontroliuoti įmonės veiklą, laiku priimti racionalius valdymo sprendimus. Tokiai informacijai gauti sudaroma finansinė atskaitomybė. Svarbi sudedamoji dalis yra buhalterinis balansas.
Balansas – tai finansinė ataskaita, kurioje nurodomas visas įmonės turtas, nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai paskutinę ataskaitinio laikotarpio dieną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis37.59 KB
Autoriusgaites
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasM. Rubikienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansine atskaitomybe UAB Vejas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • M. Rubikienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą