Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozės: UAB "Sapnų sala"

Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozės: UAB "Sapnų sala"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Verslo ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Kursinio darbo praktinė – tiriamoji dalis. Planuojamas pagaminti gaminių skaičius. Pagrindinių darbininkų poreikis. Įmonės darbuotojų skaičius ir struktūra. Medžiagų išlaidos kiekvienam produkcijos vienetui pagaminti. Medžiagų išlaidos atitinkamiems gaminiams ir visai produkcijai pagaminti. Vienetiniai įkainiai, darbo užmokestis bei įmokos soc. draudimui pagrindinių darbininkų. Pagalbinių darbininkų darbo užmokestis ir socialinio draudimo įmokos. Administracijos darbuotojų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Vieno darbuotojo ir vieno pagrindinio darbininko vidutinis mėnesinis darbo užmokestis. Vieno darbuotojo ir vieno pagrindinio darbininko. vidutinis išdirbis per ketvirtį. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams valyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti. Ilgalaikio turto nusidevėjimas ir amortizacija. Pagalbinių medžiagų išlaidos gamybinių įrenginių. priežiūrai. Pagalbinių medžiagų išlaidos patalpų priežiūrai. Patalpų nuomos išlaidos. Negamybiniai padaliniai. Netiesioginės gamybos išlaidos. Netiesioginės gamybos išlaidos atitinkamiems gaminiams ir vienam gaminiui. Atitinkamų gaminių, visos planuojamos pagaminti.produkcijos ir kiekvieno gaminio gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Kiekvieno gaminio komercinė savikaina. Kiekvieno gaminio pelnas ir pelningumas. Planuojamos pardavimo pajamos. Įmonės pelno rodikliai. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Lūžio taškas (vertine išraiška). Išvados.

Ištrauka

Įmonė - tai savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų nustatyta tvarka tam tikrai komercinei - ūkinei veiklai.
Įmonė yra ekonominė ir savarankiška organizacija, kuri skaičiuoja visas savo išlaidas ir pajamas, ji pati turi spręsti daug uždavinių: ką gaminti ir iš ko gaminti, kam ir po kiek parduoti, kada pradėti darbą ar jį baigti, kiek mokėti darbininkams ir kiek jų prireiks. Vienas iš svarbiausių įmonės veiklos rodiklių yra įmonės gebėjimas efektyviai panaudoti išteklius, o svarbiausias tikslas gauti kuo didesnį pelną. Pelnas paprastai apskaičiuojamas iš pajamų, gautų pardavus prekes ar gaminius, atėmus jų įsigijimo ar gamybos sąnaudas. Pajamų ir išlaidų skirtumas visada yra vardinis dydis ir rodo veiklos efektyvumą. Veikla bus efektyvi, jei tas skirtumas bus teigiamas, ir nuostolinga, jei – neigiamas.
Įmonės veikla yra gana sudėtinga. Šiuo metu pasaulyje yra labai daug įvairių, panašia ar visiškai skirtinga veikla užsiimančių įmonių: vienos yra didelės, kitos vidutinės, dar kitos mažos. Vidutinių ir mažų įmonių steigimas, jų veiklos skatinimas – tai šalies ekonomikos stiprinimo bei stabilumo pagrindas. Reikėtų paminėti, kad vidutinės ir mažos įmonės yra vienos iš pagrindinių darbo vietų steigėjų, be to, smulkieji verslai yra dažniausiai pelningesni.
Šiame kursiniame darbe atlikta UAB "Sapnų sala" 2011 metų sausio – kovo mėnesiais planuojamos gaminti produkcijos ir su ja susijusių išlaidų skaičiavimai, pelningumo prognoze.
Darbo tikslas:
• Apskaičiuoti būsimos veiklos per pusmetį planinius ekonominius rodiklius.
• Prognozuoti veiklos rezultatus.
• Pritaikyti praktiškai turimas verslo ekonomikos žinias.
Uždaviniai:
• Išmokti sudaryti lenteles.
• Apskaičiuoti įvairius ekonominius rodiklius.
• Laiku pamatyti klaidas ir jas ištaisyti.
• Suskaičiuoti pelną arba nuostolį.
• Prognozuoti pagal pateiktus duomenis pelningumą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis122.48 KB
AutoriusNataša
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasM. Vieraitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • M. Vieraitienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą