Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Kompiuterinės programos "Stekas-apskaita" galimybės

Kompiuterinės programos "Stekas-apskaita" galimybės

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

"STEKAS-apskaita". Pagrindiniai "STEKAS-apskaita" moduliai. Didžioji knyga. Pirkimai. Pardavimai. Atsargos. Gamyba. Ilgalaikis turtas. Sutartys ir užsakymai. Kiti "STEKAS-apskaita" moduliai. Verslo kontaktai. Personalas. Darbo laikas. Atostogos. Mobilūs telefonai. Tarifikacija. Darbo užmokestis. Programos Stekas-apskaita modulių kainos. Stekas-apskaita MIDI. UAB "Stekas" teikiamos paslaugos ir jų kainos.

Ištrauka

STEKAS-apskaita tai lengvai įsisavinama buhalterinės apskaitos programa, kurią naudojant galima pildyti pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus ir gauti įvairias finansinių rodiklių ataskaitas, reikalingas įmonės ūkinei-finansinei veiklai atspindėti. Tai patogus instrumentas ne tik buhalteriui, bet ir įmonės vadovui bei vadybininkui, operatyviai pateikiantis įvairią analitinę informaciją apie kasdieninę įmonės būklę (skolų, atsargų likučius ir t.t.). Ji pritaikyta pagal tarptautinius apskaitos standartus dirbti programa. STEKAS-apskaita parametrizavimo galimybės leidžia pritaikyti programą įvairaus tipo ir veiklos sričių įmonėms (paslaugų, prekybinėms, gamybinėms ir biudžetinėms). Lietuvos biudžetinėms įstaigoms yra sukurta speciali programos versija.
STEKAS-apskaita veikia 'Windows' sistemoje (versijos 95/98/NT/2000/XP) ir yra parašyta 'Delphi' programavimo priemonėmis. Jos funkcionavimui pakanka bazinės konfigūracijos kompiuterio PENTIUM II.
STEKAS-apskaita programai būdingas šiuolaikinis dizainas ir dialogas su vartotoju, greitas informacijos įvedimas ir paieška, patogus klaidų suradimas ir koregavimas. Visa tai išskiria šią programą iš konkurentų.
Programa Verslo kontaktai, sujungti su STEKAS-apskaita suteikia galimybę įmonės vadovams ir akcininkams organizuoti ir kontroliuoti darbą su įmonės darbuotojais, klientais ir potencialiais klientais. Toks derinys padeda priimti teisingus verslo valdymo sprendimus naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas.
Bendrasis žurnalas programoje yra vedamas automatiškai pildant pirminius dokumentus, tik reikia pasirūpinti, kad įvedami pirkimo dokumentai, išrašomi pardavimo dokumentai, kasos išlaidų orderiai bei kiti dokumentai būtų teisingai užpildomi. Vedant pirkimo, pardavimo sąskaitas-faktūras, apmokėjimus, vartotojas tiesiogiai nedirba su buhalterinėmis sąskaitomis. Jos įvedamos vieną kartą ir naudojamos paties kompiuterio. Priklausomai nuo to kas buvo perkta, parduota, kam ir iš kur mokėta, kompiuteris sukuria atitinkamą sąskaitų korespondenciją, todėl su šia programa (atkirais jos moduliais ir funkcijomis) gali dirbti ir negilias apskaitos žinias turintys darbuotojai.
Bet kuriuo metu galima gauti bet kurio laikotarpio įmonės balansą. Balansas priklauso tik nuo įvedamų dokumentų. Nėra laikotarpių uždarymų. Įvedus dokumentą praeito laikotarpio data, viskas: balansas, sąskaitų likučiai šio laikotarpio pradžiai keičiasi automatiškai.
Labai svarbų vaidmenį programoje vaidina žodynai. Žodynai - tai pastovi įvairaus pobūdžio informacija, kuri įvedama vieną kartą ir pastoviai naudojama vedant pirminius dokumentus. Paprasčiausias pavyzdys - įmonės klientų sąrašas. Būtų labai nepatogu kiekvieną kartą į faktūrą, pavedimą vesti pilną kliento pavadinimą, banko rekvizitus. Klientų sąrašas (žodynas) yra suvedamas vieną kartą. Darbo metu jis iškviečiamas, surandamas norimas klientas, ir visi reikiami jo rekvizitai automatiškai patenka į dokumentą. Žodyną galima bet kada papildyti, ištrinti nereikalingus įrašus. Žodynų gali būti įvairių, tai ne tik sąrašai, bet ir įvairūs parametrai.
Programa suskirstyta į atskirus modulius pagal darbo, vartotojo poreikių pobūdį.
Pagrindinis yra Didžiosios knygos modulis. Į jį patenka visos operacijos užregistruotos kituose moduliuose. Didžiojoje knygoje gaunami patys svarbiausi įmonės finansinės veiklos duomenys: balansas, pelnas, sąskaitų apyvartos, likučiai, kiti rodikliai. Moduliai yra integruoti, t.y. viename jų įvedus informaciją, ji automatiškai patenka į kitus. Jokio dokumento nereikia vesti po kelis kartus.
Visa informacija į programą vedama operacijų pavidalu. Operacijų yra įvairių, kiekviename modulyje jos skirtingos. Jas galima įvykdyti per meniu registrą Operacijos. Pirkimo, pardavimo faktūros, apmokėjimo įvedimas - visa tai vadinama operacija. Visos vieno tipo operacijos yra saugomos atskiruose sąrašuose. Sąrašą vieno mygtuko paspaudimu galima surūšiuoti pagal įvairius kriterijus: datą, numerį, pavadinimą ir pan. Bet kurią operaciją galima greitai sąraše susirasti, atsidaryti, peržiūrėti, pataisyti, išmesti. Visa tai atliekama viršuje esančiais mygtukais. Pvz. norime įvesti dar vieną faktūrą, atsidarome faktūrų sąrašą, duodame komandą naujos faktūros formavimui (mygtukas Naujas), užpildome jos duomenis ir išsaugome (mygtukas Gerai).
Visą operacijų pavidalu suvestą apskaitos informaciją, įvairiais pjūviais galima pamatyti ataskaitų pagalba. Ataskaitų, kaip ir operacijų, yra įvairių, kiekviename modulyje jos skirtingos. Jas išsikviečiame per meniu registrą Ataskaitos. Prašydami kokios nors ataskaitos, pirmiausia turite užpildyti (ne visada iki galo) tos ataskaitos parametrų langą. Parametruose dažniausiai nurodomas laikotarpis, kurio ataskaitą norite gauti. Jei domina tik vienos prekės, tiekėjo, padalinio, banko duomenys, atitinkame lauke nurodote tą objektą ir ataskaitoje pateikiami tik tai kas su juo susiję. Dažnai ataskaita esti kelių tipų: trumpa, detali, su papildomais duomenimis, be jų. Tai irgi nurodoma jos parametruose.
Su kitomis programomis importo-eksporto priemonėmis programa gali būti sujungta per tarpinius failus. Tai atliekama specialių operacijų importo, eksporto pagalba. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Dydis24.86 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kompiuterines programos Stekas apskaita galimybes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • V. Skvernys
Pasidalink su draugais