Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Finansinių ataskaitų rūšys: UAB "Andaja"

Finansinių ataskaitų rūšys: UAB "Andaja"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Finansinės atskaitomybės sudėtis ir jų sudarymo tvarka. Finansinės atskaitomybės ataskaitų apibūdinimas. Finansinės atskaitomybės ataskaitų įforminimo bendrieji reikalavimai. Finansinės atskaitomybės ataskaitų formos. Pobalansiniai įvykiai. Turto ir įsipareigojimų įvertinimo taisyklės. Atsakomybė už finansinės atskaitomybės sudarymą ir jos saugojimo tvarka. Balansas. Įmonės turtas ir savininkų nuosavybė. Balanso struktūra. Pelno (nuostolio) ataskaita. Svarbiausios standartų nuostatos ir jų taikymas. Pelno (nuostolio) ataskaitos struktūra. Pelno (nuostolių) ataskaitoje pateiktina informacija. UAB "Andaja" teikiamos finansinės ataskaitos. UAB "Andaja" balanso struktūra. UAB "Andaja" pelno (nuostolių) ataskaitos struktūra . Išvados. Literatūros sąrašas (8). Priedai (1).

Ištrauka

Šiandieninė įmonė, norėdama ne tik išlikti, bet ir sėkmingai užkariauti Lietuvos ir užsienio šalių rinkas, turi labai pasistengti. Svarbu siekti užsibrėžtų įmonės tikslų, gaminti kokybiškus ir paklausius produktus, diegti technikos ir technologijos naujoves, tačiau pagrindinis sėkmingos įmonės veiksnys – įmonės finansinės veiklos išmanymas ir organizavimas.
Įmonių vadovams, specialistams, siekiantiems įvertinti ir kontroliuoti įmonės ūkinę veiklą, finansinė analizė gali suteikti tokios informacijos, kuria remiantis galima numatyti perspektyvas, daryti racionalesnius valdymo sprendimus. Turint tokių žinių, galima formuoti politiką tam tikros įmonės atžvilgiu.
Įmonėse sudaromos trys pagrindinės finansinės ataskaitos: balansas, pelno (nuostolio) ir pinigų srautų ataskaitos. Gauti duomenys gali būti lyginami su praėjusio laikotarpio duomenimis ir su numatomais analizuojamos firmos rezultatais. Toks lyginimas padeda įvertinti valdymo darbą bei leidžia identifikuoti finansinių sąlygų pasikeitimus. Tai leidžia suprasti firmos veiklą ir jos finansinę būklę.
Šio darbo tikslas – ištirti dvi iš trijų pagrindinių finansinių ataskaitų ypatumus, balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitų struktūrą bei jų įpatumus.
Kiekvienos įmonės, dirbančios rinkos ekonomikos sąlygomis, veiklos efektyvumo matas yra per ataskaitinį laikotarpį uždirbto pelno suma. Pelnas yra priemonė, įgalinanti pasiekti įmonės keliamus tikslus. Pats pelno uždirbimo arba nuostolio patyrimo faktas reikalauja arba paskirstyti uždirbtą pelną, arba padengti patirtą nuostolį.
Taigi, šiame darbe ir siekiama išnagrinėti balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos sudarymo tvarką, juose atvaizduojamų rodiklių nustatymo tvarką bei ekonominį vertinimą, išsiaiškinti kaip yra sudaromas balansas ir apskaičiuojamas įmonės pelnas arba nuostolis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Dydis59.81 KB
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansiniu ataskaitu rusys UAB Andaja [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais