Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Apskaitos politika – vadovo pareiga ir atsakomybė

Apskaitos politika – vadovo pareiga ir atsakomybė

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Apskaitos informacija valdymo sistemoje. Buhalterinės apskaitos mokslo ir praktinės veiklos struktūra. Apskaitos informacijos esmė. Apskaitos informacijos vartotojai. Buhalterinės apskaitos reglamentavimas. Apskaitininko darbas ir jam keliami reikalavimai. Apskaitos darbuotojams keliami etiniai reikalavimai. Trumpa UAB "Gaumina" istorija. Organizacijos struktūra. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienas įmonės vadovas turi taip vadovauti savo įmonei, ka ji nebankrutuotų ar jos nelikviduotų mokesčių inspekcijos darbuotojai. Jis turi vadovautis visais buhalterinės apskaitos standartais.
Turi turėti tokius pat atsakingus darbuotojus, kurie ataskaitas apie įmonės būklę pristatytų kiekienos savaitės pradžioje. Jei tokio darbuotojo neturi tai turėtu reikalauti iš apskaitiniko tokius reikalavimus vykdyti.
Taip pat turėtų ir vadovautis visais įstatymais, kuriuos aš paminėjau pačiame darbe.
Jei viskas bus vykdoma pagal reikalavimus tai ir įmonei viskas seksis kuo puikiausiai.


Svarbiausia buhalterinės apskaitos priedermė - padėti pažinti realų mus supantį pasaulį i atspindėti jį universalia verslo kalba. Viena pagrindinių sėkmingo verslo plėtojimo sąlygų – deramas informacijos, ypač apskaitinės, reikšmės įvertinimas ir gebėjimas tinkamai pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis. Informacija, kurios reikia sprendimams priimti, yra labai įvairi ir jos tiek daug, kad visos vienu metu beveik neįmanoma suvokti. Laimei, to nė nereikia, jeigu valdymo aparato darbuotojai racionaliai pasiskirsto pareigas. Tada tik vadovams reikėtų susipažinti su platesnio spektro, jau pakankamai apibendrintais duomenimis, kurių neturėtų būtii labai daug.
Kiekvinas žmogus priima tik tuo laiku jam aktualią informaciją ir dažnai net ir nesąmonigai atmeta nereikšmingus duomenis. Kiekvienas skirtingai vertina tas tas oačias žinias: koks nors pranešimas vienam gali būti labai svarbus, o kitam – tik pašalinis garsas. Todėl žmonėms, susibūrusiems į tam tikro tikslo siekiantį kolektyvą, reikia išsirinkti lyderį, kuris kiekvieną darbuotoją "priverstų" kaupti ir apdoroti tik tam tikrus duomenis - informaciją, kurios reikia konkretiems vadymo tikslams pasiekti. Tai ypač svarbu verslo kolektyvams, kurių veiklos be reikalingos informacijos apskritai neįmanoma įsivaizduoti. Konkrečios informacijos rinkimas ir formavimas isuomet susijęs su jos vartotojo poreikiais ir galimybe priimti perrduodamus duomenis. Žmonėms , kuriantiems ir perduoantiems atitinkamas žinias, to niekada nerikėų pamiršti, juo labiau, kad informacijos, kaip ir visų kitų vertybių (net i ir pinigų!) , gali ne tik trūkti. Jos gali būti ir perdaug. Kiekviena informacija turi būti perduodama laiku ir tam, kas ją gali tikslingai panaudoti. Be to, apskaita kiekienoje įmonėje turi būti organizuota tokiu būdu, kad ja pasitikėtų šios informacijos vartoojai – kitaip jie bus priversti tikrinti kiekvieną pranešimą, o tai neišvengiamai kainuos kvalifikuotų sprendimų priėmėjų darbo laiką, taigi – pinigus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos kursinis darbas
KategorijaApskaita
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Dydis30.67 KB
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Apskaitos politika - vadovo pareiga ir atsakomybe [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Alytaus kolegija / 1 Klasė/kursas
  • A.Dainauskienė
Pasidalink su draugais