Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Pastoviosios informacijos žinynų formavimas, kompiuterizuojant gamybos išlaidų apskaitą

Pastoviosios informacijos žinynų formavimas, kompiuterizuojant gamybos išlaidų apskaitą

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Pastoviosios informacijos žinynų formavimas, kompiuterizuojant gamybos išlaidų apskaitą. Ekonominės informatikos, informacijos vaidmuo. Apskaitos registrų formavimas naudojant kompiuterius. Gamybos išlaidos. Gamybos išlaidų ir produkcijos savikainos kalkuliavimas. Gamybos išlaidų pastoviosios informacijos žinynų paruošimas. Išvados.

Ištrauka

Mano pasirinkta referato tema – PASTOVOSIOS INFORMACIJOS ŽINYNŲ FORMAVIMAS, KOMPIUTERIZUOJANT GAMYBOS IŠLAIDŲ APSKAITĄ. Mano referato tikslas – remiantis tam tikrais šaltiniais apibendrinti informacija, pasirinkta tema. Pagrindinis informacijos šaltinis – mokslinė literatūra ir vadovėliai. Tyrimo objektas – pastovi informacija, jos žinynai ir gamybos išlaidų kompiuterinė apskaita. Mano tema, manau, yra pakankamai aktuali tuo, kad šiais laikais apskaita neįsivaizduojama be kompiuterinių apskaitos programų. Jos palengvina darbą apskaitoje ne būtinai kompiuterizuojant gamybos išlaidų apskaitą, bet ir kitas apskaitos sritis. Savo referate trumpai panagrinėsiu, kas tai apskritai yra ekonominė informatika, ekonominė informacija,kadangi tai glaudžiai siejasi su kompiuterizuota apskaita. Taip pat supažindinsiu su pastovia informacija, gamybos išlaidų klasifikavimu per daug neišsiplėsdama, ir apskritai, kaip yra formuojami pastovios informacijos žinynai, kompiuterizuojant gamybos išlaidų apskaitą. Gamybos išlaidų apskaita neatskiriama nuo produkcijos savikainos, todėl savo referate panagrinėjau ir apie produkcijos savikainą.
Mano tema naudinga tuo, jog joje gilinimąsi i gamybos išlaidų kompiuterinę apskaitą, kas yra svarbu, manau, man, kaip būsimai buhalterei. Ši tema pagilino mano žinias analizuojant literatūrą apie kompiuterizuotą apskaitą, tik, deja, literatūros tokiom temom mažai. Manau, įgytos žinios, man pravers ateityje.

"Ekonominė informatika – mokslo šaka, nagrinėjanti ūkinėje veikloje esančios informacijos susidarymą, judėjimą, apdorojimą ir naudojimą, taip pat kompiuterinės technikos taikymą šiems procesams atlikti. Jai aktualios tos priemonės ir metodai, kuriais apdorojama ekonominė informacija. Priemonės dažniausiai nurodomos tokios:
• techninės priemonės – įvairi kompiuterinė technika: kompiuteriai, ryšio priemonės, terminaliniai įrenginiai, pagalbinė technika;
• programavimo metodai ir programinės priemonės: operacinės sistemos, programavimo kalbos, taikomoji bei pagalbinė programinė įranga:
• organizacinės priemonės: informacinių technologijų naudojimo organizacinės formos, duomenų apdorojimo technologiniai procesai, apdorojimo kontrolės metodai ir kt." [3, p. 7]. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Dydis23.34 KB
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pastoviosios informacijos zinynu formavimas kompiuterizuojant gamybos islaidu apskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • prof. P. Domeika
Pasidalink su draugais