Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Pradinės kintamos informacijos paruošimas kompiuterizuojant darbo užmokesčio apskaitą

Pradinės kintamos informacijos paruošimas kompiuterizuojant darbo užmokesčio apskaitą

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Darbo užduotis. Aktualumas. Tyrimo metodai. Pradinės informacijos paruošimas kompiuterizuotoje apskaitoje. Darbo užmokesčio apskaita. Darbo apmokėjimas. Darbo ir darbo užmokesčio apskaita. Darbo užmokesčio apskaitos dokumentai. Pradinės kintamos informacijos paruošimas kompiuterizuojant darbo užmokesčio apskaitą. Darbo užmokesčio pradinė kintama informacijos sąvoka. Darbo ir darbo užmokesčio apskaitos pirminė apskaita. Darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Grupinis atliktų darbų ir darbo užmokesčio apskaitos lapas. Atliktų darbų ir darbo užmokesčio apskaitos lapas. Traktorininko darbo apskaitos lapas. Kelionės lapai. Vidutinio ir kompensuojamo darbo užmokesčio apskaičiavimas. Mokėjimo žiniaraštis. Atsiskaitymų už darbą apskaitos žiniaraštis. Asmens sąskaita. Kintama informacija, kompiuterizuojant darbo užmokesčio apskaitą. Išvados.

Ištrauka

Darbo užduotis. Išanalizuoti kintamą tai yra pradinės informacijos paruošimą kompiuterizuojant apskaitą, tiksliau kompiuterizuojant darbo užmokesčio apskiatą.
Aktualumas. Darbo užmokesčio apskaita - tai sunkus, didelio kruopštumo reikalaujantis darbas. Šį procesą būtina kompiuterizuoti, kadangi rankinis to paties pobūdžio darbas gerokai atsilieka nuo kompiuterinio tiek efektyvumu, tiek ir tikslumu, o svarbiausias jo trūkumas yra tai, kad jis sugaišina palyginus daug laiko, už kurį reikia mokėti atlyginimą ir tokiu būdu yra suvartojama daugybė papildomų sąnaudų, kurių galėtų ir nebūti, kompiuterizavus šį procesą. Apmokėjimo už darbą apskaita, kaip rodo žemės ūkio įmonėse atlikti tyrimai, teikia iki 40 proc. (atskirais atvejais ir daugiau) visos apskaitinės informacijos ekonominių rodiklių. Šios apskaitosaktualumas didėja ir dėl to, kad priskaičiuotos darbo apmokėjimo sumos turi būti įskaitytos į įmonės gaminių ir paslaugų savikainą. Apskaičiuojant uždarbio sumas sumas, jas grupuojant pagal įvairius požymius, tenka naudotis didelės apimties normatyvinių žinynų informacija, atlikti daugloginių operacijų, sudaryti įvairius apskaitos registrus ir atskaitomybę, kurią nustatytais terminais įmonės privalo teikti išoriniams informacijos vartotojams. Todėl šis apskaitos baras reikalauja nemažų darbo sąnaudų.
Tyrimo metodai. Analizuojant kintamos informacijos paruošimą, kompiuterizuojant darbo užmokesčio apskaitą naudojausi teorine medžiaga, kuria vadovaujamasi aprašiau pradinės informacijos sąvoką kompiuterizuojant apskaitą. Taip pat vadovaujamasi pirminiais dokumentais, kurie yra labiausiai paplitę nemašininiai kintamos informacijos nešikliai. Taip pat išanalizavus apskaitos programą ,,Debetas", galima teigti, kad kompiuterizuojant apskaitą, tikrai supaprastėja pirminių dokumentų turinys ir forma.

I. PRADINĖS INFORMACIJOS PARUOŠIMAS KOMPIUTERIZUOTOJE APSKAITOJE
Pradinė informacija – tai pirminiausia duomenys, kurie susidaro įmonės ūkinių procesų eigoje. Norint pateikti tam tikrą pradinę informaciją, pavyzdžiui, duomenis apie atliktus darbus, pagamintus (arba suvartotus) produktus ir kitas materialines vertybes ir pan., bet kurioje įmonėje reikia ūkinių proceso metu išmatuoti arba kitaip nustatyti atliktų operacijų apimtį ir užfiksuoti ją tam tikroje laikmenoje. Žemės ūkio įmonėse tuo tikslu yra išmatuojmai apdoroti žemės plotai, sveriami pagaminti, parduoti ir sunaudoti produktai, skaičiuojami gyvuliai ir kita. Visi šie duomenys yra surenkami pirminės apskaitos metu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis17 puslapių 
Dydis26.36 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pradines kintamos informacijos paruosimas kompiuterizuojant darbo uzmokescio apskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais