Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Specifiniai įmonių veiklos apskaitos standartai

Specifiniai įmonių veiklos apskaitos standartai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. 30-asis tarptautinis apskaitos standartas. Taikymas. Apskaitos politika. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas. Turtas. Įsipareigojimai. 11-asis tarptautinis apskaitos standartas. Statybos sutartys. Tikslas. Taikymas. Apibrėžimai. Sutarties pajamos. Sutarties išlaidos. Sutarties pajamų ir sąnaudų pripažinimas. Tikėtinų nuostolių pripažinimas. Įvertinimų pasikeitimai. Atskleidimas. Įmonė turi nurodyti. Įmonė turi pateikti. 41-asis tarptautinis apskaitos standartas. 26-asis tarptautinis apskaitos standartas. Nustatytų įmokų planai. Nustatytų išmokų planai. Išvados.

Ištrauka

Savo darbe pagal pateiktus Tarptautinius apskaitos standartus, kurie randasi tarptautinius apskaitos standartuose pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą. Nagrinėsime tuos standartus, kurie yra pateikiami savarankiško darbo temoje. Joje duodami šie TAS (30-as, 11-as, 41-as, 19-as, 26–as). Darbe bandysime pateikti kuo išsamesnę informaciją, kuri atsakytų į duotą temą "specifiniai įmonių veiklos apskaitos standartai"
Darbo tikslas: išanalizuoti specifinių įmones veiklos apskaitos standartus.
Darbo uždaviniai:
Išanalizuoti:
30-ąjį TAS ,finansinių institucijų apskaitos ypatumus ir jų ataskaitos pateikimus;
11-ąjį TAS sutarčių apskaitos metodus;
41- ąjį TAS žemės ūkis. Biologinį turtą, žemės ūkio produkcija, samprata į įkainojimą ir į pajamų pripažinimą.
26- ąjį TAS pensiinio aprūpinimo planų ataskaitos ir ataskaitų sudarymas


Šis standartas turi būti taikomas bankų ir panašių finansinių institucijų (toliau vadinamų bankais) finansinei atskaitomybei.
Šiame standarte sąvoka bankas apima visas finansines institucijas, kurių pagrindinė veikla – priimti indėlius ir teikti paskolas arba investuoti ir kurių veiklą reglamentuoja bankininkystės ir panašūs įstatymai. Standartas taikomas visoms minėtoms institucijoms, neatsižvelgiant į tai, ar jų pavadinime yra žodis bankas, ar ne.
Bankai atstovauja svarbiam ir įtakingam verslo sektoriui visame pasaulyje. Daugelis fizinių asmenų ir organizacijų naudojasi bankais: laiko ten savo indėlius arba skolinasi lėšas. Bankai vaidina pagrindinį vaidmenį garantuojant pasitikėjimą šalies pinigų sistema artimai bendradarbiaudami su priežiūros institucijomis ir vyriausybėmis, taiko įvairius ekonominius normatyvus. Todėl, visiems labai svarbu, kad bankai užsitikrintų savo gerovę ir taip garantuotų savo mokumą ir likvidumą ir kad prisiimtų tam tikrą kiekvienai veiklos rūšiai būdingą riziką. Bankų veiklos operacijos skiriasi nuo kitų komercinių įmonių, todėl skiriasi ir apskaitos bei atskaitomybės reikalavimai. Standartas kaip tik ir pripažįsta šiuos ypatingus poreikius. Jis taip pat skatina pateikti finansinės atskaitomybės paaiškinimus, kuriuose būtų aprašyti tokie dalykai kaip likvidumo ir rizikos valdymas ir kontrolė.
Šis standartas papildo kitus tarptautinius apskaitos standartus, kurie taip pat yra taikomi bankams, išskyrus tuos atvejus, kai šiame standarte nurodoma, kad kitų standartų reikalavimų nereikia taikyti.
Standartas taikomas atskirai bei konsoliduotai banko finansinei atskaitomybei. Jei finansinių institucijų grupė vykdo bankines operacijas, jis taikomas visoms toms operacijoms konsoliduoti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Dydis118.24 KB
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Specifiniai imoniu veiklos apskaitos standartai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Jurdėlaitienė
Pasidalink su draugais