Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Finansinės apskaitos praktikos ataskaita: prekyba trąšomis UAB "Agrochema"

Finansinės apskaitos praktikos ataskaita: prekyba trąšomis UAB "Agrochema"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Finansinės apskaitos organizavimo tvarka. Finansinės atskaitomybės sudarymo tvarka. Finansinės atskaitomybės elementų apskaitos tvarka. Ilgalaikio nematerialiojo turto apskaita. Ilgalaikio materialiojo turto apskaita. Atsargų apskaita. Gautinų sumų apskaita. Nuosavo kapitalo ir mokėtinų sumų apskaita. Pardavimo pajamų apskaita. Pardavimo savikainos ir veiklos sąnaudų apskaita. Specialūs pajamų ir sąnaudų pripažinimo atvejai. Užsienio valiutos kurso pasikeitimas. Apskaitos metodinis organizavimas. Pinigų srautai valdymo tikslams.

Ištrauka

Praktikos vieta – UAB "Agrochema". Bendrovės vizija – tapti agroverslo lydere Baltijos šalyse, teikiančia pačius geriausius produktus ir prekes klientams. Misija – aprūpinti Baltijos šalių žemdirbius biriosiomis ir skystosiomis trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, sėklomis, žemės ūkio technika, kitomis ūkiui reikalingomis prekėmis ir organizuoti užaugintos produkcijos supirkimą. Bendrovė stengiasi darbą organizuoti taip, kad būtų patenkinti įvairiausių klientų poreikiai – ir smulkaus ūkininko, ir paties stambiausio didmenininko. Tai atspindi ir įmonės šūkis: "Trąšos lyderiams ir kiekvienam". Visa tai pasiekti leidžia darbuotojų kvalifikacija ir patirtis, susitarimų vykdomas ir abipusės naudos supratimas, kūrybiškas įmonės valdymo stilius bei įsteigti ūkininkų aptarnavimo centrai Lietuvos regionuose. Bendrovė siūlo: skystąsias trąšas Lyderis, biriąsias trąšas bei trąšų mišinius, chemines augalų apsaugos priemones, sėklas, pašarų priedus, durpių produktus, agronomų konsultacijas, įvairias paslaugas (superka javus, rapsus, pristato trąšas į kiemą).
Istorija. 1998 m. vasario 6 d. sujungus dvi įmones – UAB "Skystos trąšos" ir AB "Achema" filialą "Agroprekyba" – buvo įregistruota UAB "Agrochema", kuri šiuo metu yra viena didžiausių agrosektoriaus bendrovių Lietuvoje. 1998 – 1999m. trąšų bare buvo pradėtos gaminti skystosios kompleksinės trąšos – kaip paslauga "Achemai". Šios trąšos buvo gaminamos sezonais – rudenį ir pavasarį. Per mėnesį buvo pagaminama apie 3 tūkstančius tonų skystųjų trąšų, visos jos buvo eksportuojamos į Vokietiją. 1999 m. trąšų bare buvo sumontuotas biriųjų trąšų gamybos agregatas, pradėti gaminti biriųjų trąšų mišiniai: NPK, NP, taip pat buvo fasuojamos ir biriosios trąšos. Tais pačiais metais, sekdama pasaulines tendencijas, UAB "Agrochema" pradėjo gaminti skystąsias kompleksines bei mikroelementines trąšas "Lyderis". Šių trąšų gamybos technologiją ruošė mokslinė laboratorija. 2004 m. sausį UAB "Agrochema" įsikėlė į naują dviejų aukštų pastatą. Įmonės darbuotojams sudarytos sąlygos kuo geriau aptarnauti klientus, pasiūlyti pačius geriausius sprendimus. Tai leidžia įmonės darbuotojų patirtis ir kvalifikacija. 2004 – 2009 m. vystymosi programoje bendrovė numatė plėsti teikiamų paslaugų ratą žemdirbiams ir statyti šiuolaikiškus, modernius žemės ūkio prekybos ir kompleksinių paslaugų centrus. 2004 m. spalio mėnesį pradėta agrocentro "Agromax" statyba Jonavoje. 2004 m. lapkričio mėnesį UAB "Agrochema" gaminamos skystosios trąšos "Lyderis super" (NPK19-3-5+5+S+ME) konkurse "Lietuvos metų gaminys – 2004" pelnė sidabro medalį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis38.06 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasR. Raudeliūnienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansines apskaitos praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 24 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 4 Klasė/kursas
  • R. Raudeliūnienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą