Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Piniginio turto apskaitos praktikos ataskaita: mažmeninė prekyba technika UAB "Technika girioms ir parkams"

Piniginio turto apskaitos praktikos ataskaita: mažmeninė prekyba technika UAB "Technika girioms ir parkams"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Baigiamosios praktikos ataskaita. Įvadas. Apie įmonę. Įmonės apskaitos politika. Ilgalaikis materialusis turtas. Pajamų ir sąnaudų pripažinimo principai. Skolinimosi ir kitų panašių išlaidų apskaitos metodai. Atsargos. Gautinos sumos. Pinigai ir pinigų ekvivalentai. Užsienio valiuta. Veiklos nuoma – Bendrovė nuomininkė. Mokesčiai. Atidėjimų sudarymo principai. Piniginio turto apskaita. Kasos operacijų dokumentavimas. Kasos operacijų apskaita. Atskaitingi asmenys. Atsiskaitomoji sąskaita ir jos dokumentavimas. Atsiskaitomosios sąskaitos operacijų apskaita. Valiutinės lėšos ir jų apskaita. Skolų įmonei apskaita. Komandiruočių išlaidų reglamentavimas ir apskaita. Išvados.

Ištrauka

Baigiamąją praktiką atlikau įmonėje UAB "Technika girioms ir parkams". Čia aš galėjau realiai pamatyti kai yra vykdoma veikla, kaip tvarkoma buhalterinė apskaita. Praktikos metu susipažinau su visomis temomis (pvz. Piniginiu turtu). Galėjau palyginti teoriją su praktika.
Baigiamosios praktikos ataskaitai pasirinkau piniginio turto apskaitą, nes aš daugiausiai su ja dirbau ir man tai yra įdomiausia.
Šios ataskaitos tikslas yra išnagrinėti ir parodyti, kaip yra tvarkoma piniginio turto apskaita UAB "Technika girioms ir parkams". Taip pat supažindinti su įmonės apskaitos principais.
UAB "Technika girioms ir parkams" yra įkurta 1998 metais. Įmonės akcijos priklauso dviems akcininkams, kurie turi po 50 % akcijų. Įmonės buveinė yra Kalvarijų g. 125, Vilnius. UAB " Technika girioms ir parkams" užsiima mažmenine prekyba technika girioms, parkams ir sodams. Čia prekiaujama įvairiais grandininiais pjūklais, valymo pjūklais, krūmapjovėmis, žoliapjovėmis, gyvatvorių žirklėmis, sodo traktoriais, vėjapjovėmis, tam skirta apranga, įvairiais technikai tinkančiais priedais, jų detalėmis. Yra įrengtos dirbtuvės, kuriose atliekamas visų irengimų, prietaisų remontas. Visa technika yra geros kokybės, kadangi pagrindinės firmos, kurių gaminiais prekiauja ši įmonė, yra gerai žinomos visame pasaulyje, tai:
" Husqvarna" , "Partner", "Jonsered" ir t.t.
Prekės šioje parduotuvėje turi nemažą paklausą, tačiau tai yra labiau sezoninės prekės. Didžiausias pirkimas vyksta pavasarį ir vasarą.
Įmonė turi tris parduotuves, kurios yra Vilniuje Verkių g. 32, Žemaičių g. 22 ir Molėtuose Vilniaus g. 53. Taip pat čia yra ir dirbtuvės, kur atliekamas technikos remontas.
UAB "Technika girioms ir parkams" vadovas yra generalinis direktorius Robertas Kazlauskas. Šioje įmonėje yra 20 darbuotojų. Administraciją sudaro: komercijos direktorius, vadybininkas, vyr., buhalterė, buhalterės. Kiti darbuotojai: parduotuvės vedėjai, pardavėjai, mechanikai - vairuotojai, mechanikai.
Įmonės buhalterinė apskaita vedama Buhalterinėje programoje "Hansa". Darbo užmokesčio apskaita vedama buhalterinėje programoje "Alga IV". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis16.64 KB
AutoriusIndrė
Viso autoriaus darbų19 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasvyr. dėst. O. Gudaitienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word praktikos ataskaita prekybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • vyr. dėst. O. Gudaitienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą