Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Darbo užmokesčio apskaičiavimo ir išmokėjimo apskaita: UAB "Init"

Darbo užmokesčio apskaičiavimo ir išmokėjimo apskaita: UAB "Init"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė struktūra. Veiklos sritys. Marketingas. Finansų apžvalga. Įmonės apskaitos proceso organizavimas. Darbo užmokesčio priskaičiavimo ir išmokėjimo apskaita. Išvados.

Ištrauka

Praktika – tai puikus būdas realiai įgyvendinti paskaitų metų įgytus teorinius įgūdžius, išbantyti save, savo sugebėjimus, įgauti patirties. Praktika atlikta UAB "Init". Praktikos atlikimo laikotarpis: 2006 balandžio 6 – 2006 gegužės 5 dienomis.
Praktikos tikslas – įgyti praktinio dabo įgūdžių UAB, pritaikant teorines žinias.
Praktikos uždaviniai:
• Įgyti praktinių įgūdžių vedant buhalterinę apskaitą;
• Susipažinti su buhalterinio darbo specifika;
• Pritaikyt paskaitų metu įsisavintą teorinę medžiagą;
• Susipažinti su atitinkama įstatymine baze.
Taigi per visą praktikos atlikimo laikotarpį stengiausi įvykdyti visus uždavinius bei įgyvendinti pagrindinį tikslą. Viso to procesas ir atsispindi praktikos ataskaitoje. Ji sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje pateikiau pagrindinę informaciją apie įmonę, jos veiklą, finansinę būklę. Antroje dalyje pateikiama pati praktikos ataskaita, kurioje pagrindiniai įmonės apskaitos organizavimo principai bei pasirinktos temos analizė. Mano pasirinkta tema: darbo užmokesčio apskaičiavimo ir išmokėjimo analizė. Darbo gale pateikiamas įmonės naudojamų sąskaitųplanas, pilnas balansas ir pelno (nuostolių) ataskaita bei darbo užmokesčio žiniaraštis. Taip pat pridedama praktikos atlikimo pažyma.
1.1 Įmonės charakteristika
UAB "Init" įregistruota 1990 m. Įmonės kodas 132658751. Įmonės direktorius Paulius Živatkauskas. Įmonėje yra vienas akcininkas, valdantis visą akcijų paketą. Įmonė yra įsikūrusi Laisvės al. 30A, Kaunas.
1.2 Įmonės organizacinė struktūra
Įmonėje šiuo metu dirba 105 žmonės. Tai perspektyvūs ir jauni žmonės, kurių amžiaus vidurkis apie 35 metus. Visi vadybininkai ir apskaitos darbuotojai yra aprūpinti kompiuteriais. Pilnai kompiuterizuota vidinė ir finansų apskaita, prekių tiekimas ir klientų informacija. Bendrovės valdymo schema yra gana paprasta. Vadovai stengiasi, kad valdymo svhema butų lanksti reaguotų į rinkos sąlygų pasikeitimus. Toliau pateiksiu pačią organizacinę struktūra. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis27.53 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo uzmokescio apskaiciavimo ir ismokejimo apskaita imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą