Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Žemės ūkio buhalterinės apskaitos ir gamybinės praktikos ataskaita: betoniniai ir gelžbetoniniai gaminiai AB "Vilijampolės gelžbetonis"

Žemės ūkio buhalterinės apskaitos ir gamybinės praktikos ataskaita: betoniniai ir gelžbetoniniai gaminiai AB "Vilijampolės gelžbetonis"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įmonės apibūdinimas. Finansinės apskaitos sistemos AGNUM struktūra. Pinigų ir paskolų apskaita. Atsiskaitymų apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Bendrosios ir administracinės išlaidos, Kapitalo rezervai, jų sudarymas ir naudojimas. Periodinė finansinė atskaitomybė. Įmonės finansai.

Ištrauka

Akcinė bendrovė "Vilijampolės gelžbetonis" įsteigta 1992 metais Valstybinės įmonės "Gelžbetonis" privatizavimo pagrindu. Bendrovės įstatinis kapitalas 100 proc. privatus.
Įmonė funkcionuoja nuo 1960 metų, gamindama daugiau kaip 400 pavadinimų surenkamų betoninių ir gelžbetoninių gaminių, prekinį betoną ir skiedinį, armatūros ir metalo gaminius. Didžioji dalis pagamintos produkcijos parduodama Lietuvoje.
Bendrovė įsikūrusi strategiškai palankiame Kauno miesto pramoniniame rajone prie judrios magistralės Raudondvario plente. Bendrovė sudaryta iš penkių gamybinių padalinių ir yra išsidėsčiusi 12 ha. ploto sklype.
Bendrovei vadovauja generalinis direktorius K. Burlingis. AB "Vilijampolės gelžbetonis" vyr. buhalterė LŽŪU studentė A.Banaitytė. Įmonės struktūriniuose padaliniuose dirba kvalifikuotas, iniciatyvus, turintis darbo patirtį personalas, kurio pastangų dėka gamybos sąlygos, technologinės galimybės ir produkcijos kokybė įgauna europinį lygį.
AB "Vilijampolės gelžbetonis" naudoja kompiuterizuota finansinės apskaitos sistemą Agnum, kuri leidžia greitai atlikti visus ilgai trunkančius apskaitos darbus. Ši sistema yra lanksti, nepriklauso nuo įstatymų ir nutarimų pasikeitimo, lengvai pritaikoma bet kurioje įmonėje, patenkina visus apskaitos vedimo reikalavimus. Agnum gali naudoti tiek Lietuvoje, tiek už Lietuvos ribų galiojančias apskaitos metodikas. Agnum turi visas pagrindines šiuolaikinės kompiuterinės apskaitos dalis:
- Atsargų (sandėlių).
- Pirkimų, pardavimų.
- Piniginių atsiskaitymų.
- Ilgalaikio turto ir nusidėvėjimo
- Gamybos
- Balanso, pelno ir kitų valdymo ataskaitų
- Dokumentų ruošimo ir spausdinimo
- Darbo užmokesčio skaičiavimo
- Programa gali dirbti kompiuteriniuose tinkluose
Bendrovėje apskaitos programa Agnum yra sėkmingai naudojama dirbant tinkle. Tai palengvina bei paspartina apskaitos duomenų perdavimą.
AB "Vilijampolės gelžbetonis" audituoja tarptautinės audito kompanijos UAB "Moore Stephens Vilnius" direktore, Lietuvos buhalteriu ir auditorių asociacijos prezidente. Audito išvadose bendrovės veikla vertinama palankiai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis36.75 KB
Autoriusagnishka
Viso autoriaus darbų24 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. dr. N. Žaltauskienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zemes ukio buhalterines apskaitos ir gamybines praktikos ataskaita akcineje bendroveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 24 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. dr. N. Žaltauskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą