Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Apskaita>Ilgalaikis materialus turtas

Ilgalaikis materialus turtas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Ilgalaikio materialaus turto esmė ir klasifikavimas. Ilgalaikis materialus turtas ilgalaikio turto sistemoje. Sąvokos susijusios su ilgalaikio materialaus turto apskaita. Ilgalaikio materialaus turto – įsigijimo, remonto, rekonstrukcinių darbų, perleidimo ir likvidavimo įforminimas ir apskaita. Ilgalaikio materialaus turto įsigijimo tvarka. Remonto ir rekonstravimo tvarka. Ilgalaikio materialaus turto likvidavimo arba perleidimo tvarka. Išvados.

Ištrauka

Ilgalaikis turtas apskaitos teorijoje bei praktikoje klasifikuojamas į materialųjį, nematerialųjį ir finansinį, bet ilgalaikis finansinis ir nematerialusis turtas ir jo apskaita žymiai skiriasi nuo ilgalaikio materialaus turto (IMT) ir jo apskaitos, tai šiame darbe kalbama apie ilgalaikio materialaus turto vietą ir reikšmę įmonės turte ir veikloje.
Nustatytam tikslui pasiekti IMT apskaitos problemos nagrinėjamos nuo įsigijimo iki pardavimo bei atvaizdavimo finansinėje atskaitomybėje.
Ilgalaikio turto apskaita daro įtaką ne tik ataskaitinio laikotarpio finansiniams rezultatams, bet šios srities apskaitos politika nulemia ir būsimųjų laikotarpių įmonės finansinius rezultatus.
Ilgalaikio turto apskaitos rezultatai turi didelę įtaką ir mokesčių apskaičiavimui. Mokesčių tikslumui ypač svarbu yra ilgalaikio turto įsigijimo vertės nustatymo tikslumas, nusidėvėjimo sąnaudų apskaičiavimas, remonto sąnaudų pripažinimas, ilgalaikio materialaus turto perleidimo ir likvidavimo tvarka.
Šio darbo tikslas – ilgalaikio materialaus turto apskaitos bei analizės išnagrinėjimas Lietuvos besivystančios rinkos ekonomikos sąlygomis.
Daugelyje įmonių ilgalaikis turtas sudaro didžiąją turimo turto dalį, todėl labai svarbu šiuos objektus apskaityti ypač tiksliai ir teisingai, nes menkiausi pasikeitimai ar netikslumai šioje apskaitoje turi didelį poveikį įmonės veiklos rezultatams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos referatas
KategorijaApskaita
TipasReferatai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis43.55 KB
Autoriuszaneta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasŠerikova
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Ilgalaikis materialus turtas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 27 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Šerikova
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą