Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Apskaita>Profesinės veiklos praktikos ataskaita: buhalterinės apskaitos paslaugos UAB "Revizorius ir partneriai"

Profesinės veiklos praktikos ataskaita: buhalterinės apskaitos paslaugos UAB "Revizorius ir partneriai"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Įmonės apibūdinimas. Profesinės veiklos praktikos turinys. Pinigų laikymo organizavimas ir apskaita. Atsiskaitymų organizavimas ir apskaita. Atsargų apskaita. Pirkėjų skolų ir skolų tiekėjams apskaita. Darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaita. Įmonės mokami mokesčiai. Ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaita. Paslaugų teikimo išlaidų apskaita. Veiklos išlaidų apskaita. Kitų pajamų ir išlaidų apskaita. Paslaugų pardavimo apskaita. Nuosavo kapitalo ir pelno paskirstymo apskaita. Finansinė atskaitomybė. Išvados.

Ištrauka

2005 metais buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė "Revizorius ir partneriai" Jos pagrindinė veikla – buhalterinės apskaitos paslaugų teikimas.
Šiame darbe nagrinėjamas objektas – UAB ,,Revizorius ir partneriai", o tiriamasis dalykas – UAB ,,Revizorius ir partneriai" apskaita. Šio darbo tikslas – remiantis apskaitos ir finansų teorinėmis žiniomis ir praktiniais įgūdžiais išanalizuoti UAB ,,Revizorius ir partneriai", tai įvertinti ir pateikti profesinės veiklos praktikos ataskaitą.
Tikslui pasiekti keliami tokie uždaviniai:
1) apibūdinti UAB ,,Revizorius ir partneriai", įmonės struktūrą, veiklos organizavimą, įmonės trijų finansinių metų veiklos rezultatus ir perspektyvinius planus;
2) išanalizuoti įmonės apskaitos organizavimą;
3) susipažinti su nagrinėjamos įmonės finansų organizavimu;
4) susipažinti su praktiniu apskaitos ir finansų organizavimu;
5) pateikti išvadas.
Analizuojamoje atskaitoje taikomas monografinis metodas, naudojant įmonės duomenis iš pagrindinių duomenų.
Įgyvendinant audito bendrovės UAB "Revizorius" teikiamų paslaugų plėtros strategiją, 2005 metais buvo įkurta UAB "Revizorius ir partneriai". Bendrovė įregistruota 1995 m. spalio 19 d. Vilniaus miesto savivaldybėje, rejestro Nr. AB95-1447. UAB "Revizorius ir partneriai" buvo pirmoji įmonė, pradėjusi teikti apskaitos tvarkymo paslaugas Lietuvoje.
UAB ,,Revizorius ir partneriai" įsteigta pagal Lietuvos Respublikoje galiojantį Akcinių bendrovių įstatymą bei kitus galiojančius norminius aktus. Bendrovės valdymo organai yra visuotinis akcininkų susirinkimas ir administracijos vadovas. Stebėtojų taryba ir valdyba Bendrovėje nesudaromos.
Įmonės veiklos pobūdis: buhalterinės apskaitos tvarkymas, suvestinių buhalterinės apskaitos registrų, finansinės atskaitomybės formų, paklausimų VMI bei kitoms instancijoms ruošimas, mėnesinių ataskaitų pildymas, mokesčių apskaičiavimo, kitais ūkinės-komercinės veiklos operacijų konsultavimas, mokesčių į valstybės biudžetą apskaičiavimas.
Steigiant bendrovę pasirašyta 100 paprastųjų vardinių akcijų, kurios nominali vertė 100 litų, iš viso už 10000 litų. 2002 metais akcininkų sprendimu bendrovės įstatinis kapitalas buvo padidintas papildomais įnašais iki 20000 litų, išleidžiant 100 paprastųjų vardinių akcijų 100 litų nominalios vertės akcijų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasApskaitos praktikos ataskaita
KategorijaApskaita
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis21 puslapis 
Dydis34.02 KB
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines veiklos praktikos ataskaita buhalterines apskaitos paslaugu teikimo imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 21 puslapis 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • D. Jatkūnaitė
Pasidalink su draugais